Premium Widgets & Weather v1.1.8

Sponsorlu Bağlantılar

PriveT

PriveT

Üye
Kurdum, guzel. Paylasim icin tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: Dede

PriveT

PriveT

Üye

Rica ederim. Telefonundan bu widgeti olduğu bir görüntü paylaşır misin

Sen paylasiminda zaten butun orneklerden serpistirmissin, ben sonuncu buyuk, altin rengi olani ilk sayfaya yerlestirdim.
Ama illa da bi goruntu paylas diyorsan ben biraz acemiyim, ekran goruntusunu nasil alacam bilmiyorum. Ogretirseniz paylasirim tabi :)

- - - Eklendi - - -

Tamam, ekran goruntusu almayi ogrendim. Bu aksam yuklerim buyuk ihtimalle.

- - - Eklendi - - -

Arka planda da dikkatini cektiyse senin Flora Live Wallpaper + Widget v1.0.1 paylasimindaki canli duvar kagidi var.
Gorenler demesin bu nasil incikli boncuklu telefon. Ben kullanmiyorum, esime hediye ettim. :)

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Bende hava durumu dakikayı kapatıyor biraz o yüzden görüntü istedim senden. Ayrıca telefon sizin istediğiniz gibi kullanirsiniz kimse karışamaz :)

PriveT

PriveT

Üye
Bende hava durumu dakikayı kapatıyor biraz o yüzden görüntü istedim senden. Ayrıca telefon sizin istediğiniz gibi kullanirsiniz kimse karışamaz :)
Telefon benim kullanimima kimse karisamaz havasi vermek istemem.
Bir erkek olarak fazla suslu duruyor arka plan falan, hakkimda yanlis dusunulmesini istemedim, o yuzden belirttim esimin oldugunu.
Bir de senin de kurdugunu fakat boyle bir problem yasadigindan bunu istedigini tahmin edemedim.
Benim paylastigim goruntudeki gibi bir goruntu alamiyor musun yani? Dakika hic mi gorunmuyor? Simdi de ben merak ettim iste :) Bi ekran goruntusu paylasir misin?

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Telefon benim kullanimima kimse karisamaz havasi vermek istemem.
Bir erkek olarak fazla suslu duruyor arka plan falan, hakkimda yanlis dusunulmesini istemedim, o yuzden belirttim esimin oldugunu.
Bir de senin de kurdugunu fakat boyle bir problem yasadigindan bunu istedigini tahmin edemedim.
Benim paylastigim goruntudeki gibi bir goruntu alamiyor musun yani? Dakika hic mi gorunmuyor? Simdi de ben merak ettim iste :) Bi ekran goruntusu paylasir misin?

Müsait bir zamanda hallederim inşallah

erkan_ekinci

Üye
teşşekürler

Systemathic

Systemathic

Üye
:tşk:

zeus1907

Üye
linkler uçmuş sanırım