PPSSPP v0.09(9) Build 1278 S^3Anna Belle Signed (22-12-2014 Update)

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
PPSSPP v0.09(9) Build 1278 S^3Anna Belle Signed (22-12-2014 Update)
PPSSPP v0.09(9) Build 1278 S^3 Anna Belle Signed​

PSP Emulator For Symbian^3​

PPSSPP is a PSP emulator written in C++, and translates PSP CPU instructions directly into optimized x86, x64 and ARM machine code, using JIT recompilers (dynarecs).

PPSSPP can thus run on quite low-spec hardware, including stronger ARM-based phones and tablets, as long as there's support for OpenGL ES 2.0.

Increasing compatibility!
PPSSPP is only a few months old and thus not all PSP games are currently playable. However, compatibility is improving very quickly!

Changelog for v0.09(9) Build 1278:
- Move GamePauseScreen into its own file.
- Port over the fog NaN/inf fixes from OpenGL to Direct3D.
- Fixes skies in Outrun and probably a few other things.
- Show shader precision in system information.
- Add git-version to more than just Core.

Currently known playable games:
Monster Hunter Freedom Unite
God of War - Chains of Olympus
Dragon Ball: Evolution
Virtua Tennis
Final Fantasy Type-0
Lumines
Wipeout Pure and Pulse
Saint Seiya
Mega Man - Maverick H

Should work on:
Nokia N8, C7, E6, E7, X7, 700, 701, 808 (any Symbian device that supports GL ES 2.0).
Developed on: Nokia N8, Nokia 808PV.

** This is a Symbian port of PPSSPP. You will have to figure out how to install it. Thanks to xsacha for doing the build. **

Download links:

• Beğen
Tepkiler: thekoas ve DeV/AsA

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
GTA 3 deneyen var mı ?, sırf onun için bile yükleyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye

Buradan takip eden tek ben değilimdir diye düşünmüştüm.:cool (eğer öyleyse kimse kalmamış demek).

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

Buradan takip eden tek ben değilimdir diye düşünmüştüm.:cool (eğer öyleyse kimse kalmamış demek).
eskisi gibi olmaz tabiki uygulamanın yeni versiyonu da çıkmış bu konu eski konu oldu :)

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
:gul: Çabuk eskitiyoruz.

• Beğen

thekoas

Üye
Nokia N8 pes 2013 ü ağır çekimde oynuyorum resmen

• Beğen

thekoas

Üye
son versiyon da deneseydin :)

Hocam son sürümü şimdi deneyeceğim ancak sürüm farkından bu kadar değişme olur mu bilmem. PES 2010 nu falan denedim onlarda durum daha kötü. Ben NBA oyunları oynarım diye umutluydum bırak kasmayı daha hiçbirini açamadım

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Hocam son sürümü şimdi deneyeceğim ancak sürüm farkından bu kadar değişme olur mu bilmem. PES 2010 nu falan denedim onlarda durum daha kötü. Ben NBA oyunları oynarım diye umutluydum bırak kasmayı daha hiçbirini açamadım
programın daha geliştirilmeye ihtiyacı var şu an verilen ile yetinmek zorundayız gibi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: thekoas

thekoas

Üye
programın daha geliştirilmeye ihtiyacı var şu an verilen ile yetinmek zorundayız gibi :hmmm
Symbian ölmedi kalbimizde yaşıyor resmen. Bu arada son sürümde de kasıyor :hmmm varsa kasmayan symbian telefon onu alalım :haha:

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve asigsasi
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
qt bileşenleri eksik olduğu için oyunları açmıyor bende. Qt bileşenlerini nereden bulabilirim? Forumda 1tane buldum 7.5mb bi dosyaydı yüklerken güncelleştirme hatası dedi

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
qt bileşenleri eksik olduğu için oyunları açmıyor bende. Qt bileşenlerini nereden bulabilirim? Forumda 1tane buldum 7.5mb bi dosyaydı yüklerken güncelleştirme hatası dedi
hangi bileşen eksik diyor

mars259

mars259

Üye
gta pes linklerini atabilirmisiniz depositfiles olmasin ama acmiyo engel var

Üst Alt