Ppsspp emulator v 0.8!!!

Sponsorlu Bağlantılar

crazy070707

Üye
beyler nokia e6 telefonum bu emülatörle gta oynasam kasar mı

crazy070707

Üye
hangi oyunları açar kardeşim biliyo musun yani nba live serilerinden birini açsa yeter bana

arslanla

arslanla

Üye
kardeş daha jetpack joyride yi adam gibi çalıştıramayan enülatör 1 gb a yakın oyunları çalıştırmaz çalıştırsa bile zevk almazsın kasmasından ben bıraktım emülatörü zaman kaybı çünkü deneyen varsa yazsın...

crazy070707

Üye
anladım sağolasın yine de

WanWan

Üye
    Konu Sahibi
kardeş daha jetpack joyride yi adam gibi çalıştıramayan enülatör 1 gb a yakın oyunları çalıştırmaz çalıştırsa bile zevk almazsın kasmasından ben bıraktım emülatörü zaman kaybı çünkü deneyen varsa yazsın...

1. Nesilleri bilmiyorum fakat 2.nesillerde (603 denendi) jetpack 0.7.6 dan beri grafik kaybi ve yavaşlik yok. Ve 0.8.1 de gta vcs az grafik hatasina sahip ama yavaş hal fakat eskiye göre daha hizli

nokia 603

Üye
pes 2013 un linkini rica etsem birde emulatoru direk mi kurcaz nasil kullaniliyo bu meret tesekkurler...pes 2013 un linkini rica etsem birde emulatoru direk mi kurcaz nasil kullaniliyo bu meret tesekkurler...emulator beni atiyor 7.6 da oyle 9.8 de oyle save dosyasi yok ondan mi yoksa ben de mi var

SaKo98

Üye
pes 2013 un linkini rica etsem birde emulatoru direk mi kurcaz nasil kullaniliyo bu meret tesekkurler...pes 2013 un linkini rica etsem birde emulatoru direk mi kurcaz nasil kullaniliyo bu meret tesekkurler...emulator beni atiyor 7.6 da oyle 9.8 de oyle save dosyasi yok ondan mi yoksa ben de mi var

Pes2013 1 gb dan fazla pes 2011 2012 dene

nokia 603

Üye
:rica:AMA DEDİĞİM GİBİ YETERİNCE İYİ DEĞİL NOKİA 603 KULLANIYORUM MESELA PES 2013 DE MASTER LİGDE SAVE DOSYASI AÇMAYA ÇALIŞINCA DONUYOR BİR SÜRE SONRADA ATIYOR.

- - - Eklendi - - -

AYARLAR OYUNDAN OYUNA DEĞİŞİYOR ÖRNEĞİN ESKİ SÜRÜMLERDE BUFFERED RENDERİNG ÇOĞU OYUNDA KASIYORDU PES 2013 TE İYİ OLABİLİYORDU OYÜZDEN DENEYEREK KENDİN BULMAN DAHA İYİ
AMA 0.7(6)DA AYARLAR ŞÖYLE :
Oyuna girdikde kisa ayarlara dönün.
Use Media Engine - ON
Timer Hack - ON
Diğerleri OFF

Esas ayarlarda ise şöyle:

Vertex Cache - ON
JIT - ON
On Screen Touch Controls - ON
Use Media Engine - ON
Fast Memory - ON
Show Analog Stick - ON
Diğerleri - OFF

BUYUR KARDEŞİM
ben bu ayarlari yaptigimda bile emulatorden atiyor beni 7.5 sistem fp2
eğer save dosyasi açmaya çalişmassan kasmadan rahatlikla maçlar oynanabiliyor eğer save dosyasi da açmak istersen 0,7,6 da oluyor.

- - - Eklendi - - -

EVET OYNAYABİLİRSİN.
bende save dosyasi var onu nasil acacagim daha oyun acilmiyor da

SaKo98

Üye
Pes 2013 kasmıyormu? :) pes 2011 dona dona oynuyorumBuda ekran göruntuleri pes 2011 den

nokia 603

Üye
hocam nolur su emulatorden atma sorununu cozun ne yaptiysam olmadi oyun accam atip duruyor :P

Üst Alt