Tavsiye Pp25 kullanımı (jb'siz uygulama yükleme programı)

Sponsorlu Bağlantılar

arzemm

Üye
ben tongbu kullanıyorum sorunsuz indiriyorum.
yanlız türk yapımı hiçbir uygulamayı indiremedim pp25 ile türk yapımı uygulama program oyun indirebilen var mı ?

evolotıon

Üye
bu programla wifi üstünden eszamanlama nasıl yapılır

Abstract_Loco

Üye
eş zamanlama derken ?

adamking54

Üye
Bende bi sıkıntı var programı indirdim ama telefona yükledikten sonra açınca oyun ekranı geliyor 1,2 saniye geçmeden kapanıyor sizce sebebi ne ?

emmiin

emmiin

Üye
tşk

Abstract_Loco

Üye
Bende bi sıkıntı var programı indirdim ama telefona yükledikten sonra açınca oyun ekranı geliyor 1,2 saniye geçmeden kapanıyor sizce sebebi ne ?

apple id istiyor o yüzden oluyor o. Programa girince yukarıda çapraz şekilde anahtar tornavide gibi birşey var oraya tıkla bekle ondan sonra düzelir. Ama kilit ekranı devrede olmaması gerek birde şifre isteyen programların kapalı durumda olması gerek.

boyieee

Üye
apple id istiyor o yüzden oluyor o. Programa girince yukarıda çapraz şekilde anahtar tornavide gibi birşey var oraya tıkla bekle ondan sonra düzelir. Ama kilit ekranı devrede olmaması gerek birde şifre isteyen programların kapalı durumda olması gerek.

Kardeşim uzun süredir 25pp kullanıyorum fakat şuan oradan yüklediğim uygulamaları hiçbir şekilde çalıştıramıyorum. Tekrar yüklemeye çalıştığımda yüklerken application verification failed hatası alıyorum. Programı silip baştan kurdum ama faydası olmadı. ios 7.1.1 kullanıyorum acaba desteği yok mu?

Son düzenleme:

Abstract_Loco

Üye
bilmiyorum vala hocam ben daha yeni kullanmaya başladım ios olaylarını sadece pp25 olayını biliyorum bende çalışmayan uygulamalar o şekilde çalışıyor. ama belki apple el atmış olabilir buna ne zamandır kullanmıyorum çünkü.

muratback

Üye
Şimdi forumda birçok konu var ipad'in 3g olmayan modelinde whatsapp çalıştığına dair ; Ben bugün buraya bu konuyu açmadan önce bir çok işlem yaptım fakat Mini Retina ios 7.1.1 sürümlü cihazda bir türlü whatsapp programını çalıştıramadım ve sonunda buraya bu konuyu açıp belki benim gibi aynı sorunu yaşayanlara birlikte bir çözüm oluşturabiliriz diyerek düşündüm.

* Yaptığım İşlemlere gelince;

- 25pp programından whatsapp uygulamasını indirerek ifunbox uygulamasıyla göndermeye çalıştım ;

Verdiği Hata;

Zanledersem apple kimliğini sordu girince'de otomatikman programdan attı.

- 25pp proramından indirmiş olduğum whatsapp uygulamasını direk olarak cihaza gönderme işlemini uygulamaya çalıştım ;

Verdiği Hata;

Üzgünüz, Cihazınız desteklenmiyor.

- Sonrasında İtools programında kendi hesabımla oturum açıp eşleştirme yapıp göndermeye çalıştığımda yetkilendirme istedi , yetkilendirmeyi tanıdığım zaman eşleştirme sırasında uyguluma tekrar göndermeye çalıştığımda.

Verdiği Hata;

Cihazınız henüz desteklenmiyor...

Şimdi Ben bugün bu deneyimlerle İpad Mini retina ios 7.1.1 sürüme whatsapp uygulamasını yüklemeyi açıkcası beceremedim ; Acaba aramızda bu konuda fikir ve önerilerini paylaşıcak olanlar varmı ?

Unutmadan şunuda eklemek isterim ki... Cihaz Jailbreaksiz olup 7.1.1 sürümü olduğu içinde henüz JB çıkmış olmadığından ötürü bu öneriyi sunmazsanız sevinirim.

Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkür eder , Herkese eğlenceli ve hoşça vakit geçirmelerini dilerim..

Murat

brkvegrk

brkvegrk

Üye
bir süre sonra açılmıyor uygulamalar :(

• Beğen
Tepkiler: Serhan
brkvegrk

brkvegrk

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
enterneoll

enterneoll

Üye
Selam arkadaşlar ipad air ios 8.0.2 kullanıyorum 25pp uyumumu acaba yakınımda şu an pc yok gidip kız arkadaşımın bilgisayarına çökücem ona göre :D

Abstract_Loco

Üye
Selam arkadaşlar ipad air ios 8.0.2 kullanıyorum 25pp uyumumu acaba yakınımda şu an pc yok gidip kız arkadaşımın bilgisayarına çökücem ona göre :D

Muhtemelen uyumludur sürekli güncelleme geliyor çince olduğundan anlamıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: enterneoll
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
usta ben app store yi 2 kişi kullanıoz 2 telde bi hesab olarak şimdi ben indirdim uygulamayı karşıdakıde ındırıyorya burdada oylemı olcak ona paralı bana beleş indirme gibi bişi olmaz demı,u

0MG90

0MG90

Üye
Anlamadım. AppStore'dan aldığın ürünü diğer cihazdan yine paralı mı alıcam diyorsun?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
evet şimdi ben bu pro ile kurdum dıelım bedava diğer telede yuklencek peki ondan para almıcakmı hesabımı kaldırıyım yoksa

0MG90

0MG90

Üye
evet şimdi ben bu pro ile kurdum dıelım bedava diğer telede yuklencek peki ondan para almıcakmı hesabımı kaldırıyım yoksa
Hayır. Satın aldığın zaman hesabına geçiyor. İstediğin cihaza yükleyebilirsin.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
xp var bende hiçbi şekılde bu uygulamayı yapamıormuyum bide 8.1.2 den 7.1 e done ılırmıyım 4s var

0MG90

0MG90

Üye
Eski sürümlere dönüş yok.

Üst Alt