[Port][Edit][TR][4.2.1] Color OS Rom [Tavsiye Edilir]

Sponsorlu Bağlantılar

muratcan68

Üye
Waauuw gerçekten çok yardım sever (!) bir forumdayım, üstteki soruyu yazalı 2 gün oldu ama hala cevap yok, şükür ki kendim çözdüm sorunu!

cerit95

Üye
kardeş romu kurduktan sonra tekrar wipe cach dememiza gerek var mı benim telefonun ses açma tuşu çalışmıyor sıkıntı olacak yoksa :D

a11

Üye
Guzel roma benziyor deniyeyim bi

Mücteba

Mücteba

Üye
16 gbye uygunmu

kobejames

kobejames

Üye
emeği geçen herkesi eline sağlık 10 numara bi rom olmuş. yalnız bikaç sorum var 1) bende fotoğraflarda hafıza kartındaki resimler gözükmüyo onu nası ayarlayabilirim? 2)led bildirim ışığı için uygulama eklenmiştir diyo ama ben bulamadım nası yapabilirim? 3)viper i açınca update diyo yes diyince hangisini yüklememiz gerekiyo cortex a8 a9 vfp fln yazıyo?

MsK25

Üye
İnternet hızı cok dusuk

drag10

drag10

Üye
Hocam yeni güncelleme çıkacaksa çift tıklayarak kilit açma ve kapama getirebilir misiniz ?

bjkboy38

Üye
rom gerçekten çok güzel olmuş ama fizleri yğklediğim halde hafızada ve çekimde sorun olduğu için eski roma dönüş yapmak zoeunda kaldım

drag10

drag10

Üye
hocam installion aborted hatası alıyorum ??Ben rolü. Yükledim ama istediğim duvar kagidini koyamiyorum ?

dogu73

dogu73

Üye
Ustam şu roma biraz bakılsın bu güzel emekler boşuna gitmesin. Bu rom çok tutar. Umarım geliştirilir.

Oguzhan1671

Üye
bune ya ne video açıyor ne müzik açıyor zaten müzik uygulaması ve video uygulaması yok dosya yöneticinden buluyorum ve tıklıyorum açmıyor mx player indirdim öyle açabildim kesinlikle indirmeye deymez yemin ederim pişman oldum

HimmetŞentürk

HimmetŞentürk

Üye
Biri seni arayınca açmadan kulağına tuttunmu telefon açılıyor ve ters çevirince sessize aliyor bu super

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Tekrar bu roma geri döndüm :)

drag10

drag10

Üye
Rom a destek verilse bende donucem ama lg g3 romuna gectim onu deniyorumColor os v1.3 çıktı konuyla ilgilenseniz iyi olucak

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67

redbulvqv

Üye
Aga 16 GB discovery Kullanıyom. Telefon rootlu ama ROM değiştirmedim. Şuanda indiriyom dosyayı bi sıkıntı olur mu ?

NedenLan

Üye
v1.3 e güncellenebilse konu çok iyi olacak

serhatkara

serhatkara

Üye
Beyler not 3 romdan orjinal roma dondum ama not3 yaziyor acilirken bundan nasil kurtulcam yardimlariniz için teşekkürler Bekliyorum

med536

Üye
Ya romu iyi güzel hoş izledık ınceleme vıdeosunu kurdumda ama telefonu jarza takınca pat diye kapanıyor ekran kararıyor dolmuyorda şarj pitechh forumuna uyede olamıyorum yapan arkadaşa yazamıyorumda ne yapıcam bılmıyorum başına gelen varsa yazar umarımda çözerım..

Üst Alt