pocketsensor otomatik kilit S^3 signed


ŞAHİN SARIHAN

Üye
benım tel nokıa e6 bıldırım ısıgı yanıyo ama sensor calısmıyo napmam lazım
 
Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
:tşk:
 
DooMbeach

DooMbeach

Üye
pocketsensor otomatik kilit
Bu yazılım tuş kilidini farklı bir şekilde devreye sokuyor. Sıra dışı bu yazılıma hem çok şaşıracaksınız hem de telefonunuzdan eksik etmeyeceksiniz.

Değişen teknoloji ile birlikte telefonların yeni işlevler kazanması, mobil yazılımların da bu bağlamda yeni özellikler kazanmasını sağladı.

İvmeölçer, magonmetre derken akıllı telefonların kazandığı bir başka işlevsel donanım da proximity sensor. Yakınlık ölçer olarak adlandırabileceğimiz bu özelliğin asıl amacı, konuşma esnasında cihazı kulağınıza götürdüğünüz zaman, tüm aydınlatmaları kapatarak pilden daha fazla verim elde etmek.​

Zeki bir geliştirici bu özelliği tuş kilidine uyarlamış. Bu sayede telefonu cebinize yahut kılıfa koyduğunuzda ya da ters çevirip masanıza bıraktığınızda otomatik olarak tuşların kilitlenmesi sağlanmış oluyor. Tersi durumda da telefonunuzun aydınlatması ve tuş kilidi otomatik olarak açılıyor.


Otomatik Başlatma Özelliği

Yazılımın arayüzünde kafa karıştırıcı bir detay bulunmuyor. Menu seçeneklerine girdiğinizde belirlemeniz gereken tek ayar otomatik başlatma fonksiyonu. Buradan telefonu yeniden başlattığınızda yazılımın doğrudan çalışmaya başlamasını sağlayabiliyorsunuz.


İndirme Bağlantısı

Yazılımda dikkat etmeniz gereken tek husus aktiflik konusu. Menu seçeneklerinden HIDE demediğiniz sürece yazılım arka planda çalışmıyor. Çıkış dediğiniz takdirde sensörün deaktif olacağına dair bir uyarı ile karşılaşıyorsunuz.

İNDİR-DOWNLOAD
Sağ ol kardeş
 

ŞAHİN SARIHAN

Üye
eywallah tesekkurler
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Deneyelim Benzeri Uygulamalarda Mevcut
 
Üst Alt