plazma için dvd player ve ps 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gsoguz1988

Üye
    Konu Sahibi
plazma için dvd player ve ps 2
plazma için dvd player veya ps 2 dusunuyorum 106 ekran sızce hangısı ıyıdır ve eger dvd playerıse onerebılcegınız model varmı

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben soruyu anlamadım.

Plazma var ps2 ve dvd player mı alınacak yoksa bunlara göre plazma mı alınacak?

gsoguz1988

Üye
    Konu Sahibi
hayır plazma var ama ben dvd player almayı dusunuyordum ama dvd alana kadar ps2 alırım hemen hemen aynı fıyat gorduum kadarıyla yalnız fılmlerde sorun yasarmıyım ekran buyuk olduu ıcın bulanıklık v.s ps randıman verır mı??

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tavsiyem hd dvd playerlardan almanız. Fiyatları max 200 liraya mal oluyor. Ps2 oyun içindir, film oynatır ama dvd player performansını vermez.

Bilmiyorum ne düşünürsünüz ama western digital hd tv media baktınız mı? 300 lira fiyatı var, taşınabilir harddisk ile tüm filmlerinizi wd hd tv media ile oynatabilirsiniz.

Eğer incelerseniz sorularınızı cevaplayabilirim, bende o ürünü araştırıyorum yakın dönemde almayı planlıyorum. :oke:

gsoguz1988

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardes saol ps2 almaya karar verdım 3 cıkınca baya uygun su ara ıdare etces dvd yıde artık ılgın ıcın saol ıns cok dusuk performans vermes fılmlerde

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun alacağınız ürün.

Yorumlarınızla sizi forumumuzda daha çok görmek isteriz :oke:

gsoguz1988

Üye
    Konu Sahibi
saol kardes forumda gordum dogum gunun gecmıs sanırım gecmıs dogum gununde kutlu olsun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Teşekkür ederim, umarım dvd olayında güzel görüntü alırsınız. Bende bugün 250 gb verbatim taşınabilir harddisk aldım, 1 aya kadar wd tv hd'yi alacağım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt