Playstation Emulator (EQPCSX)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
arkadaşım verdiğin libleri felan denedim ve değişik bişi oldu bu sefer de perogarmı açtığımda oyun felan seçmeden ekran beyazlaştı ve ufak yazılar geldi tam bu sefer oldu dedim ama bekledim baya yine olmadı :( şimdi nerde yanlışlık var acaba

--------------- Ekleme ---------------

bi de galiba telde iki program olmalı ama ben birini kurduğumda diğerini kuramıyorum güncelleme hatası veriyor

bunların ikisini kuramıyorum eqpcsx_s60_arm 1.0, eq_pcsx 1.0 birini kurduğumda diğeri güncelleştirme hatası veriyor. :I(

:(( yok mu bana bir çözüm

çözüm ancak srtifika alıp cihazını hack lemen lazım hepsi bu? bide iki dosyayı kurman lazım biri prog. diyeri ise en açtığın oyunun tekrar açıp oynayabilirsin

ore_nore

Üye
benim tel zaten hackli progların ikisini kurduğumda sorun oluyor içlerinden herhangi birini kurduğuma sorun çıkmıyor ama ikisini birden tele yükleyemiyorum

siz bu iki programı nasıl kurdunuz acaba ne yaptıysam ikisni beraber yükleyemedim :(

arkadaşlar sonunda çalıştı ama girdiğim oyundan nasıl çıkacam bir türlü çıkmıyor ancak teli kapatıyorum bunu var mı bir yolu yani teli kapatmadan oyundan çıkmanın?

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
oyun da iken -kalem yeşil tuşun yanındaki. ve sağ üst mavi tuşa bas okmu? ikisine aynı anda bas hepsi bu

ore_nore

Üye
çok tşkler oldu :)))

muratsim67

Üye
arkadaşım umarım banada böyle ilgi gösterirsin.benim telefonum nokia e51 işletim sistemi 9.1 benimkinde programa giremiyorum.acaba nerde yanlış yaptım

ore_nore

Üye
arkadaşlar bazı oyunlar yavaş da olsa çalışırken bazılarında tık yok herkes buraya denediği oyunları yazıp bilgi verse daha iyi olur benim denediklerim tekken 1 çalıştı,tekken 3 çalışmadı,batman forewor çalıştı,ridge racer çalıştı,pepsi man çalışmadı,riot çalıştı,we2005 çalışmadı bilgilerinize :)

serdar_34_54

serdar_34_54

Üye
arkadaşım umarım banada böyle ilgi gösterirsin.benim telefonum nokia e51 işletim sistemi 9.1 benimkinde programa giremiyorum.acaba nerde yanlış yaptım

kardeş sende bizim yazdıklarımız okursan bu şekilde olabilir tabiki yardım ederim tekıldığın biryer varsa söyle -- çlışan modeller n95 n958gb n90 n82 gibi cihazlarda çalıştığını biliyorum sende denersen iyiolur ok..:oke:

ben1984

Üye
ore nore arkadsın dediği gibi bende de aynı sorun var güncelleştirme tel hacklı olmsna ragmn önceden yüklenmiş birsey engellyor ve hata veriyor girmedigim sistem dosyası kalmadı ama nafile olmuyor crakc secman hellocarb ve hellox var kurulu olmasına

ore_nore

Üye
314222_eq_pcsx.sis googleye bunu yapıştır bir tanesini burda verilen rarlı dosyadan kur diğerinin yerinede bunu kur küçük boyutlu olanın yerine kuracaksın olmadıysa tekrar yaz ...

• Beğen
Tepkiler: Scifier Man
aliyarar1790

aliyarar1790

Üye
tam bir link atabilir misin

ore_nore

Üye
314222_eq_pcsx.sis

burdan download ları tıkla taki indirene kadar bir kaç sayfaya atıyor seni bu arada dosya elimde ama nasıl foruma yükleyeceğimi bilmiyorum :(

156asd156

Üye
need for speed 2 çalıstı ama yarısa giremiyorum secme tusu hangisi

samurai jack65

samurai jack65

Üye
default.cfg bu dosyayı nerden buluruz

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
müthiş...

muratsim67

Üye
E51 de deneyen yokmu yaw arkadaşlar.

COESTO

COESTO

Üye
emülatorü okuması için gerekken o iki programı nerden buluruz bilen varmı

badboydm

badboydm

Üye
e63 çalıştırımı acaba ?

birde bunun içi oyunları nereden bulacağım?

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi

Hades92

Hades92

Üye
Arkadaslar n81 oluyormu

Üst Alt