Player Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

iSynx

iSynx

Üye
    Konu Sahibi
Player Tavsiyesi
Telefondan film izlemek için player lazım fakat ses izi ekleyebiliceğim player lazım. Filmler orjinal o yüzden indirdiğim dublajları eklemem gerek

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mx

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Vlc

PALA.

PALA.

Üye
Öyle bişey var mı yahu :hmmm
Dublaj mp3 se format factory vb. yazılım ile ses ve video birleştirmeyi deneyin...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Aradığınız hangi sistem için program ?
Android ise android uygulamalar konular mevcuttur, iOS ise o ona göre.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Direk neden dublajlı film indirmiyorsunda sesi filme eklemek için uğraşıyorsun bende onu anlamadım. İzleyecegin filmlerin dublajlı olanı yok ya da sen farklı seslendirme ekleyeceksin. Senkronu tutturabilecek misin peki? Android için Mx player şu anda en iyisi. VLC filan hikaye.

iSynx

iSynx

Üye
    Konu Sahibi
iSynx

iSynx

Üye
    Konu Sahibi
Direk neden dublajlı film indirmiyorsunda sesi filme eklemek için uğraşıyorsun bende onu anlamadım. İzleyecegin filmlerin dublajlı olanı yok ya da sen farklı seslendirme ekleyeceksin. Senkronu tutturabilecek misin peki? Android için Mx player şu anda en iyisi. VLC filan hikaye.
Pc yok telefona torrent kurup bulduğum siteden indiriyorum orda kimi filmlerde de hazır dublaj yok ayrı olarak ekliyorlar bu yüzden lazım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Pc yok telefona torrent kurup bulduğum siteden indiriyorum orda kimi filmlerde de hazır dublaj yok ayrı olarak ekliyorlar bu yüzden lazım
Telefonla bu işleri yapman zor. Ayrica mobilde filmlere altyazı gömen program yok diye biliyorum. İnternet kafelerden film attırabilirsin telefonuna

Üst Alt