Planner 5D (Tam Katalog Açık) (1.15.12) Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

tomm

tomm

Üye
    Konu Sahibi
Planner 5D (Tam Katalog Açık) (1.15.12) Türkçe
Planner 5D (1.15.12) Tasarım Uygualaması
Bu uygulama ile evinizin tasaramını yapabileceksiniz mobilyalı ya da mobilyasız size kalmış. Hatta 2 boyutlu 3 boyutlu ve 5 boyutlu gibi seçenekleri bulunmakta. Google ın sanal gerçeklik gözlüğü olan telefonlarda oluşturduğunuz eve daha güzel bir açıdan bakabileceksiniz. Uygulamanın tam katalog erişimi açık olduğu için para vermeden ücretsiz bir şekilde ücretli sürümünü kullanabileceksiniz.

ÖZELLİKLER:
- Editör - ev tasarımınızı 2D, 3D ve Sanal Gerçeklik modlarında düzenleyin ve görüntüleyin
- Katalog - tasarımlarınızda kullanacağınız pek çok öğe
- Anlık görüntüler - tasarımlarınızın gerçekçi görüntüleri
- Galeri - kullanıcılarımız tarafından oluşturulan tasarımların projeleri ve görüntüleri
- Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilir
- Tasarımlarınızı tüm platformlarda kullanmak için planner5d.com, Google+ veya Facebook hesabınızla oturum açın.
- Bu dilde yerelleştirilmiş kullanıcı arayüzü: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Çince, Japonca benim de eklemem ile Türkçe
- Tasarımınızı Chromecast'i (screencast) kullanarak görüntüleyin

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Uygulama Google Playden ücretsiz bir şekilde indirilebilir ama daha sonrasında sizden belli özellikler için ücret isteyebilir.
Yeni çevirilerle karşınızda olacağım.

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: Mamicuk, ziyaacat, sempaticafe ve 4 diğerleri

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için :tşk: elinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: tomm
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Bu güzel ve yararlı paylaşım için çok teşekkürler ♥

• Beğen
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
Helal olsun emek isteyen bir çeviri.

• Beğen
rear2011

rear2011

Üye
Paylaşım için teşekkür ederiz.

• Beğen
Rahmi06

Rahmi06

Üye
Bu uygulamayı daha önce bende çevirmiştim. Çevirim meteryalleride kapsıyordu. Uygulamayı ilk açtığımda Türkçe oluyordu, uygulamayı kapatıp açtığımda tekrar İngilizce oluyordu. Maalesef tomm arkadaşımızında çevirisi eksik. Emeğine sağlık.

• Beğen
tomm

tomm

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamayı daha önce bende çevirmiştim. Çevirim meteryalleride kapsıyordu. Uygulamayı ilk açtığımda Türkçe oluyordu, uygulamayı kapatıp açtığımda tekrar İngilizce oluyordu. Maalesef tomm arkadaşımızında çevirisi eksik. Emeğine sağlık.
Daha önce çevrilip çevrilmedğini bilmiyorum. Sadece elimden geldiği kadar çevirmeye çalıştım. Yorumunuz için teşekkür ederim. Nerede eksik çeviri var onu gerçekten merak ettim. Belkide gözümden kaçırmışımdır.

ziyaacat

Üye
Planner 5D (1.15.12) Tasarım Uygualaması
Bu uygulama ile evinizin tasaramını yapabileceksiniz mobilyalı ya da mobilyasız size kalmış. Hatta 2 boyutlu 3 boyutlu ve 5 boyutlu gibi seçenekleri bulunmakta. Google ın sanal gerçeklik gözlüğü olan telefonlarda oluşturduğunuz eve daha güzel bir açıdan bakabileceksiniz. Uygulamanın tam katalog erişimi açık olduğu için para vermeden ücretsiz bir şekilde ücretli sürümünü kullanabileceksiniz.

ÖZELLİKLER:
- Editör - ev tasarımınızı 2D, 3D ve Sanal Gerçeklik modlarında düzenleyin ve görüntüleyin
- Katalog - tasarımlarınızda kullanacağınız pek çok öğe
- Anlık görüntüler - tasarımlarınızın gerçekçi görüntüleri
- Galeri - kullanıcılarımız tarafından oluşturulan tasarımların projeleri ve görüntüleri
- Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilir
- Tasarımlarınızı tüm platformlarda kullanmak için planner5d.com, Google+ veya Facebook hesabınızla oturum açın.
- Bu dilde yerelleştirilmiş kullanıcı arayüzü: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Çince, Japonca benim de eklemem ile Türkçe
- Tasarımınızı Chromecast'i (screencast) kullanarak görüntüleyin

Uygulama Google Playden ücretsiz bir şekilde indirilebilir ama daha sonrasında sizden belli özellikler için ücret isteyebilir.
Yeni çevirilerle karşınızda olacağım.
Eline sağlık

Üst Alt