Piranha Cep Telefonu Alacagım Ama Sağlamlıgından Emin Olamıyorum Yardım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HNR

HNR

Üye
arkadaşlar ben nokia n95 kullanıyorum ama iki tane hattım var bu hatları aynı telefona koymak istiyorum aradıgım `Piranha´ isimli bir markada buldum ama telefon 225TL bana ucuz geldi telefon 2 sim kart alıyor bluetooth ve birsürü özellik var acaba saglam olmadıgı içinmi bu fiyatta ?

bildiğiniz bu özellikleri tasıyan bir telefon varsa söleyin onu alim


NOT: Önereceğiniz Telefon 0 Olsun Çünkü 2.'e Güvenmiyorum...:oke:
 

Symbiont

Üye
Piranha iyi Markadır ama N95 daha İyidir Şaşmam Derim Bir Tane 1100 Al O İşe yarar
 
HNR

HNR

Üye
nokia 1100'mı ? onu bende düşündüm eski bir telefon alıp sim kartlarını ayrı ayrı takacaktım ama tasıması zor oluyor sence piranha'yı almalımıyım ?
 

Symbiont

Üye
Almasan daha iyi Hayal Kırıklığı Yaratır sen eski Bi tel al
 
HNR

HNR

Üye
piranha yı almadım cect k2 isimli bir marka aldım ama alalı 1 gün oldu bir tusu bozuldu :@ yarın garantisini alıp değiştirmeye gideceğim sence cect güzel ve saglam bir markamı adamın birisi cect'in daha değişik bir modelini almış 8 yıldır kullanıyormuş :pro: sorun bendemi acaba yoksa şanstanmı ?
 

Symbiont

Üye
Şanstan Değil Markadan dedim sana 1100 al diye garantileri sorunludur onların
 

zuvay11

Üye
bencede alma
 

ali tokgöz

Üye
bence al arkadaşım ben kullanıyorum sapa saglam nokia dan falan iyi piranha onix. model çok düştü hiç bozulmadı sadece boyası sürtüo başka bir şeyi yok hadi alırsan al
 
HNR

HNR

Üye
cect aldık artık ama iiki almısım k2 süper teLefon `Piranha´ yı alacaktım ama aRasında çok bi fiyat farkı yoktu cect'le ve cect daha güzelmiş yurt dışındada çalışıyor...PiRanha 224 TL , CecT K2 304TL ama cect daha kâRLı :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt