Pinphone 4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakc1907

Üye
    Konu Sahibi
Pinphone 4
Merhaba arkadaşlar pinphone4 telefon almayı düşünüyorum.
Sizin görüşlerinizi almayı istiyorum.
Öncelikle dokunmatik ekranı nasıl yani hassasiyet olarak mesela algılaması iyimi.
Menülerde yada alt menülerde dili tamamen türkçemi.
Wifisi az çekiyor yada yok kadar az gibi yorumlar okudum doğrumudur.
Birde kamerası 3.2 mp yazıyor doğrumudur şimdiden teşekkürler.

Edit:Çin malı alma sar değeri yüksek,yok paranı çöpe atarsın gibi yorumlar atacaksanız boşuna yormayın kendinizi kullanmış veya görmüş olan arkadaşlar yorum atarsa memnun olurum

_symbiancı_

Üye
ben hiç çin malı telefon kullanmadım sadece burda takılndım ama bence alma orjinal telefon al bozulursa nolur bilmem

burakc1907

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben görüş istedim alakasız yorum değil neyse teşekkür ettim yinede.

_symbiancı_

Üye
bide sağlığonıdüşün çin malı tlfonların sar değeri yüksek kısır olursun

burakc1907

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş konuyu okuduysan sadece kullananlar yorum atsın diye altına edit yazdım hala alakasız yorum atıyorsun çin malı telefondan kısır olacaksam ona bakarsan ayakta işemekte yapar onu neyse bidaha yorum yapma. :nono:

_symbiancı_

Üye
tamamda ben seni uyarıyoum apim tani dediğimi dikkate alsan kendine iyilik yaparsın

lenerchery

Üye
Samsung ve Iphone nin
çin malı telefonlari var orjinal gibi kullanılıyor sadece fabrikası orada eğer markaya güveniyorsan al

tekwandocu

Üye
Kardes ben telefon teknisyeniyim sana sunu derim. bunu alacagina git ikinCi el enkotu sbdigin bir android li orjinal marka cepi telfonu al bunun sifirindan onkat daha iyidir... bunlarda android diyolar ama goruntu klonu.. yani google play store girmez uygulma indirmez...

- - - Eklendi - - -

Ve lener chery senin bahsettigin iphone orjinalle asla alakasi olmayan dandik bir cihazdir ama samsung dersen sadece patent i china olan ama orjinal aslii olan cihazlar var onlari cihina mllariyla karistirma ..YANI PTENT VE URETIM I BIRBIRIYLE KARISTIRMAYIN LUTFEN..

zawerty

Üye
Kardes ben telefon teknisyeniyim sana sunu derim. bunu alacagina git ikinCi el enkotu sbdigin bir android li orjinal marka cepi telfonu al bunun sifirindan onkat daha iyidir... bunlarda android diyolar ama goruntu klonu.. yani google play store girmez uygulma indirmez...

- - - Eklendi - - -

Ve lener chery senin bahsettigin iphone orjinalle asla alakasi olmayan dandik bir cihazdir ama samsung dersen sadece patent i china olan ama orjinal aslii olan cihazlar var onlari cihina mllariyla karistirma ..YANI PTENT VE URETIM I BIRBIRIYLE KARISTIRMAYIN LUTFEN..

komple yalan.

hiç çekinmeden al telefonu. bende samsung wonder var bir de çin malı android iphone var. çin malı olan daha kullanışlı ve takılma yapmıyor. google play store dan istediğin gibi uygulama indiriliyor. menü tamamen türkçe, wifi herhangi bir telefonda olduğu gibi çekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt