Picsel Smart Office v1.02(7) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

matraxege

Üye
tsk

CABBAR

CABBAR

Üye
Ben oyunları kurmak isterken picsel smart office ile kurmaya çalışıyor bunu engellemek için ne yapmam gerek? Teşekkürler

enolaguy

Üye
gerçekten profesyonel olarak yazılmış harika bir program teşekkürler

özellikle symbianın bir türlü akıcı şekilde çalıştıramadığı pdf dosyalarını iphone dan bile akıcı çalışan hale getirmiş olan bu program her türlü övgüyü hak ediyor

Symbian cihazımı bu program sayesinde satmaktan vazgeçtim yazılımın bir cihazı nereden nereye getirebildiğinin ispatı olarak bu programı örnek gösteriyorum

- - - Eklendi - - -

özellikle symbianın bir türlü akıcı şekilde çalıştıramadığı pdf dosyalarını iphone dan bile akıcı çalışan hale getirmiş olan bu program her türlü övgüyü hak ediyor

Symbian cihazımı bu program sayesinde satmaktan vazgeçtim yazılımın bir cihazı nereden nereye getirebildiğinin ispatı olarak bu programı örnek gösteriyorum

- - - Eklendi - - -

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah dostum

çelek

Üye
teşekkürler gerçekten çok güzel emeğinize sağlık

ormanc

Üye
Çok teşekkürler 808'de sorunsuz çalışıyor

XEWN47

Üye