Phone Remote Control 5.0 (Son Sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Programı Nasıl buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    215
  • Anket kapatılmış .
marduks

marduks

Üye
    Konu Sahibi
Phone Remote Control 5.0 (Son Sürüm)
Arkadaşlar bu programla telefonunuzdan bilgisayarı yönetebiliyorsunuz.Son Sürümdür ve bu sürümde ek olarak WİFİ bağlantısı da eklenmiştir.Kurulumla ilgili açıklamalar ve ilcı klasörün içinde.Güle güle kullanın. :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gstahsn, mcraga, doganurfa ve 28 diğerleri

marduks

marduks

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum

Nikopol

Üye
içinde .jar dosyası yok ki telefona atamiyoz

marduks

marduks

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım,programın kurulumu dosya için de mevcut.Dikkatli okursan orada jar dosyasını nasıl elde edeceğin yazıyor.Kolay gelsin.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Teşekkürler

Nikopol

Üye
evet ordaymıs sagolasın süfer bi piroram

sneijder_23

sneijder_23

Üye
Arkadaşlar bu programla telefonunuzdan bilgisayarı yönetebiliyorsunuz.Son Sürümdür ve bu sürümde ek olarak WİFİ bağlantısı da eklenmiştir.Kurulumla ilgili açıklamalar ve ilcı klasörün içinde.Güle güle kullanın. :oke:

arkasa PC IP yazin dior nerden ogreneyim PC IP-mi soylermisiniz

stook

Üye
programı açınca bilgisayar duruyor başka bir işlem yapılamıyor. sebebi ne olabilir.

sneijder_23

sneijder_23

Üye
iyide kardesijm bu BETA version 5dakikada bir kopuyor baglanti

marduks

marduks

Üye
    Konu Sahibi
Beta olduğu fikrine nasıl vardın anlamış değilim zira program beta falan değil.Ayarları kontrol et.Ben dekullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım.Kendim denemesem neyse.

spac3

Üye
Sırf programı indirmek için üye olduğumu özür dileyerek belirtmek istiyorum. Ancak site hoşuma gitti. Üye olmak bugüne kısmetmiş.

bycoo32

bycoo32

Üye
ben kurdum proları ama bi türlü baglantıyı saglayamadım telde searc diom buluo pcyi baglan diorum no dio

marduks

marduks

Üye
    Konu Sahibi
Bağlanmadan önce Bluetooth açık olmalı,bir de böyle dene.

HUYSUZ PRENS

Üye
Benim bir sorunum var program bağlanmam için ip verirken modemin verdiği iç ip yi veriyor ve kendi wirelessımla bağlanırken bilgisayara bağlanıyorum ama evin dışında başka bir wirelessla bağlanamıyorum????

GoDLoVe

GoDLoVe

Üye
sağolasın emeğine sağlık

marduks

marduks

Üye
    Konu Sahibi
Nerde Beta yazıyo Allah aşkına ya!

esadulker

Üye
program loading de kalıyor bi gelişme olmuyor( telefonda)

converter2

converter2

Üye
paylaşım için teşekkürler

ohhhtay

Üye
kardeş wii ile nasıl çaliştıracagımızı birazdaha anlata bilirmisin ayrıca reg dosyası nerde onuda bulamadım teşekürler

Üst Alt