PHOENIX v2010.08.004.41526FULL PROĞRAM VE KULLANIMI(RESİMLİ ANLATIM)

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_0001

hakan_0001

Üye
arkadaşlar sakın denemeyin phoneix le telefona yazılım atarlen telefonum sustu N73 ve hiç bir teknik servis yapamadı şuan telefonsuz kaldım.SİZİNKİDE GİDEBİLİR DİKATTLİ OLUN.

dready112

dready112

Üye
Bunu yaparken telefon kapalı şekilde mi usb bağlantısında olacak yoksa açık mı ?

ertekin80

Üye
ben çok defa denedim ama telefonu bir türlü gördüremedim.
3500c bu telefon nokia dreiverler kurulu ama phoneix te prodtc de telefonu bulmuyor usb ile..

mitrefix

Üye
Win7 64bit var. Ptogram giles x86ya attım. Ama telefonu takınca hata veriyo. Yükleyemiyom.

smtramco

smtramco

Üye
telefonu kapatıyorum bağlıyorum usb kablosuyla sonra açıyorum programı scan product diyorum telefon bilgileri gelmiyor. nerde hata var anlayamadım gitti. link bu:

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
çok yararlı bi paylaşım ders niteliğinde vallaha

mgemici

Üye
bunla denedim dll hatası verdi denilenleride yaptık hatayı gidermek için ama olmadı maalesef en güzeli jaf onunla kurtardık teli Allahtan

Ab1qNaLe

Üye
flashing e tıklayıp farmware update yaptıgımda tlf product code bilgileri kutucuga gelmıyo ya

spawn132

Üye
merhaba bende nokia 5800 var RM-356 olark attım ama scan product dediğimde alt not product yazıya ne yapmalıyım..

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Son versiyonu bumu?

Arkehas

Arkehas

Üye
Telefonu bilgisayara bağlarken nokia suit olarak mı baglıyoruz?

- - - Eklendi - - -

Millet cevap verin ya. Phoenix telefonu görmüyor ne yapmam lazım

MoLeCK

Üye
dostum önce güncel nokia suit kurup teli bağla ...nokia suitin telefonu algılamasını bekle....algıladıktan sonra nokia suiti görev yöneticisinde kapat ve phoneixsi aç kesin gelicektir...
Bir kaç ufak nokta daha...
Virüs programını tamamen kaldırın...
Telefonu usb 2.0dan bağlayın(kasanın arkasındaki girişler..)eğer usb driverleriniz güncel değilse güncelleyin...
İnş yapabilirsiniz

tarxhn

tarxhn

Üye
bilgilendirme için saolasın

ab-24

Üye
Error loading component
HRESULT 0x80040154 (-2147221164)
This means:
Sınıf kaydedilmemiş

n8 telefonum ilk açılışta kilit kodu soruyor diye flaslamak istedim ama phoenix ilk açılışta yukarıdaki hatayı veriyor lütfen yardım..

w1235

Üye
Selam arkadaslar yardimci olursaniz menmun olurum sorunum win xp ile n97 ye phoenix ile yazilim yüklrken skanproduk olyor Firmware
Update yapica acilan pencerde produkinfernesyon bos aciliyor neden

AHMED...

AHMED...

Üye
Fw dosyalarını gerekli yerlere attım bu hatayı alıyorum acil yardım :)

- - - Eklendi - - -

kimsenin bir fikri yok mu

AHMED...

AHMED...

Üye
konu desteksiz mi kaldı ilk mesajı attığım dan bu zamana 15 saat geçti

seductive78

Üye
telefonum 3230 ve elimde versiyon mevcut yanlı phoenix ile telefonu bir türlü haberleştiremedim. elimde CA-53 tip usb kablosu var ama bir türlü flashı ile haberleşmiyor. pc suit ile haberleşebiliyor. ama phoenix ile haberleştiremedim sebebi ne olabilir acaba bilen varsa makbule geçecek...saygılar.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
bu kurulumu cfw yuklergibi jaf ta yapsak bir sorun çıkarmaz deyilmi

Üst Alt