Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

QUANTİN

QUANTİN

Üye
çok sağol hakan senin cfw de tele program yüklediğimde bazen yazı sitili değişiyor bi konu altaki 701 için bi cfw var onu deneyeceğim

jetblacklife27

Üye
bu işlemleri tel açıkken mi yapıyoruz ? bu arada evolsu yazılım sıfırla ile flaşlıyorduk sanırım

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
olcayaksoy_01

olcayaksoy_01

Üye
benimki 64 bit neden telefonu görmüyor yardım edecek yok mu

- - - Eklendi - - -

bu proğram neden windows 7 home basic de görünmüyor acil yardım ayrıca dosyaları program files (x86) içinde oluyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
benimki 64 bit neden telefonu görmüyor yardım edecek yok mu

- - - Eklendi - - -

bu proğram neden windows 7 home basic de görünmüyor acil yardım ayrıca dosyaları program files (x86) içinde oluyor

64 bit işletim sistemi olanlar x86 ya atıcaklar dosyaları

mirzalp

Üye
Arkadaşlar ben cfw yi indirdim o phoenixin c deki konumuna belirtilen yere RM-XXX diye klasör kurdum bütün cfw dosyalarını içine attım sonra phoenxi açtım ürünü felan seçtim lakin yazılım yükle diyince bulmadı gözat yerine tıkadım yine bulmaddı neither dp1 gibi bir hata veriyor bunun çaresi nedir?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben cfw yi indirdim o phoenixin c deki konumuna belirtilen yere RM-XXX diye klasör kurdum bütün cfw dosyalarını içine attım sonra phoenxi açtım ürünü felan seçtim lakin yazılım yükle diyince bulmadı gözat yerine tıkadım yine bulmaddı neither dp1 gibi bir hata veriyor bunun çaresi nedir?

rmxxx diye klasör oluşturmuycaksın xxx yerine telefonunun rm kodunu yazacaksın

mirzalp

Üye
öyle yaptıydım zaten :) RM-597 yaptım ama görmüyor cfw yi bir türlü..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hakan kardeş telefonu hangi arada pcye bağlıyoruz ?

- - - Eklendi - - -

birde açık olacak değilmi ? Son bir soru senin evolsu burdaki yöntemi tıpatıp uygulayarak yüklüyoruz değilmi

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hakan kardeş telefonu hangi arada pcye bağlıyoruz ?

- - - Eklendi - - -

birde açık olacak değilmi ? Son bir soru senin evolsu burdaki yöntemi tıpatıp uygulayarak yüklüyoruz değilmi

ewet burda anlattıklarımla yükleyebilirsin. Açık konumda Telefonu usb ile pc ye bağla öyle kalsın phoenix i aç anlattıklarımı yao

mirzalp

Üye
Win7 homebasic 32 bit

mirzalp

Üye
öyle bir şansım yok :|

mirzalp

Üye
neyse boşverin ya o kadarda önemli değil

Üst Alt