Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
tamam

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
gerekli bilgileri yazdım net çok agır

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
cafedeki pc ler windows7 sıkıntı olmaz herhaldeözelden giremedim nette sorun var

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
kart okuyucuda okumuyor elimdeki programlarıda pcye yükleyemedim yine iş olmayacak10 dakikada teamwiew indiremiyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
sonunda flaşh atmayı başardım yüklemenin sonunda flaşh yükleme başarılı diye bir yazı geldi ekrana ama akla hayale gelmyen bir sorun var telefon türkce olmamış tekrar flaşh ladım yine aynı telefonun langua şeçeneginde de yok tr nedir bu iş

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
sonunda flaşh atmayı başardım yüklemenin sonunda flaşh yükleme başarılı diye bir yazı geldi ekrana ama akla hayale gelmyen bir sorun var telefon türkce olmamış tekrar flaşh ladım yine aynı telefonun langua şeçeneginde de yok tr nedir bu iş
indirdiğin yazılım dosyalarında türkçe dil seçeneği mevcut değil demekki... nereden indirdin?

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
ilkgsm sitesinden indirmiştim türkce tr flaşh yazıyordu

Son düzenleme:
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
RM 774. 059H219 için gereken proğramları verebilirsen iyi olur hata yapmak istemiyorum kendi pc de net olmayınca cafeye gitmekden sıkıldım tek seferde işi bitirelim mümkünse ilgilenirsen memnun olurum şimdiden çok teşekkürler

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
saol arkadaşım eline saglık

AtknDnzli23

Üye
kardeş telefonu seçiyorum ama no connectionda kalıyo telefonu görüyor fakat seçilmiyor acil yardım edinnn

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt