Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Flash atarken phoenixte son aşamada yazılım güncelle - yazılım sıfırla - yazılım yenile falan var konuda yazılım güncelleye tıklamamızı söylemişsiniz ama her yerde farklı söylenmiş kimisi yazılımı yenileyin diyo kimisi sıfırlayın fark ne bunlar arasında ki ?
evolsu yazılım sıfırla ile atacaksın...
tamam denerim phoenix de file den scan product mi open product mi seçilecek bende scan da firmware seçenegi yok open product seçince firmware seçenegi geliyor scan yada open product seçenegi fark edermiürün seç seçenegi nerde bulamadım
ana başlıktaki resimlere bak

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
resimlere baktım doğru yaptıklarım ama sorun nerde cihanging product code hatası veriyor

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
team viewerdan ben bakayım istiyorsan
team viewerdan bakmak bilmiyorum nedir bu internet baglantısı filanmı öyle bir şeyse pc de net yoknokia 701 dil sorunu var bunu türkceye çevirmek istyorum 45 gündür hiç bir ilerleme yapamadım benmi anlamıyorum propramlardamı sorun var bilmiyorum cihaza ait bilgiler RM 774 produk code 059H219 software version 113.010.1506 renk dark steel euro 2 sadece tr ye çevirmek bunun için gerekenler nelerdir baştan başlayalım sıfırdan yine

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
team viewerdan bakmak bilmiyorum nedir bu internet baglantısı filanmı öyle bir şeyse pc de net yoknokia 701 dil sorunu var bunu türkceye çevirmek istyorum 45 gündür hiç bir ilerleme yapamadım benmi anlamıyorum propramlardamı sorun var bilmiyorum cihaza ait bilgiler RM 774 produk code 059H219 software version 113.010.1506 renk dark steel euro 2 sadece tr ye çevirmek bunun için gerekenler nelerdir baştan başlayalım sıfırdan yine
701 yazılım dosyalarını indir. daha sonra ana başlıkta ne anlatıyorsam yap. eğer phoenix i kurmada hata alıyorsan pc ile alakalıdır. ya virüs programını kapat yada başka bir pc de dene... olmadı internet cafeden at yazılımı...

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
denerim saol usta
team viewerdan ben bakayım istiyorsan
arkadaşım pc de net yok ama cebi modem olarak pc ye bağlayıp pc den nete gireyim teamwievir den seninle baglantı kuralım çok yavaş internet olur ama en azından kendin bir bak sorun nedir yükleyecegim dil dosyaları dogru yerdemi hatta pc de kurulu olan phoenix ve nokia pc suite proğramlarını kaldırayım sen yeniden kur cebimde 800 mb lık bir limit var ne kadar dayanır bilmiyorum sen 10 dakia baglansan işini görür herhalde müsait olursan saat 16 dan sonra müsaitim ögleden sonra

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
denerim saol usta
arkadaşım pc de net yok ama cebi modem olarak pc ye bağlayıp pc den nete gireyim teamwievir den seninle baglantı kuralım çok yavaş internet olur ama en azından kendin bir bak sorun nedir yükleyecegim dil dosyaları dogru yerdemi hatta pc de kurulu olan phoenix ve nokia pc suite proğramlarını kaldırayım sen yeniden kur cebimde 800 mb lık bir limit var ne kadar dayanır bilmiyorum sen 10 dakia baglansan işini görür herhalde müsait olursan saat 16 dan sonra müsaitim ögleden sonra
olur kardeşim. Şuan müsaitim yapalım

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
kusura bakma geç farkettim mesajını

ewacash

Üye
Phoenix'i kurarken sistem belirtilen yolu bulamadı diye bi hata alıyorum sorun pc'de mi dedim ama değil diğer setuplar çalışıyo versiyon güncel mi bu sürümde onu merak ettm ? biraz araştırdımda yüklenicek program güncel değilse böyle hatalar alabilir yazıyodu :blink:

Son düzenleme:
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Phoenix'i kurarken sistem belirtilen yolu bulamadı diye bi hata alıyorum sorun pc'de mi dedim ama değil diğer setuplar çalışıyo versiyon güncel mi bu sürümde onu merak ettm ? biraz araştırdımda yüklenicek program güncel değilse böyle hatalar alabilir yazıyodu :blink:
en son sürümdür linkteki

• Beğen
Tepkiler: ewacash

ewacash

Üye
en son sürümdür linkteki
tamam kardeş eyvallah ama diğer programların setupları takır takır çalışıyo bi bunu çözemedim, kayıt defteri falanda gayet normal bilgisayarda, telefonu kullanamyrm iki gündür programı yklesem atıcam cfwyide, neyse başka bi yerden bulabilirsem bide onu denerm .exe'de bi problem olmuş olabilir sağolasn ynede:tşk:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş eyvallah ama diğer programların setupları takır takır çalışıyo bi bunu çözemedim, kayıt defteri falanda gayet normal bilgisayarda, telefonu kullanamyrm iki gündür programı yklesem atıcam cfwyide, neyse başka bi yerden bulabilirsem bide onu denerm .exe'de bi problem olmuş olabilir sağolasn ynede:tşk:
virüs programını kapat tekrar indir... rica ederim

OFFCENT

OFFCENT

Üye
teşekkür ederim :D ama türkçe yama yapınca acılmıyor :D

OFFCENT

OFFCENT

Üye
:Dtekrar kurdum türkçe yama yaptım sorun kalktı :D

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
olur kardeşim. Şuan müsaitim yapalım
arkadaşım teamwievden baglantı yapalım dedim sende akşam yazmışsın tamam müsaitim diye bende geç farkettim birdaha cevap vermedin mümkünse akşam bakabilirmisin her zaman nete girmediğim için haberim olmuyor ama müsait olunca çağrı yaparsan ararım seni baglantı yaparız zaten daha öncede yazdım pc de net yok cebi modem olarak kullanıyorum çok yavaş ama en azından sorunun nerden olduguna bakabilirsin belki flaşh atabilirsinde cebim 05363704942

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım teamwievden baglantı yapalım dedim sende akşam yazmışsın tamam müsaitim diye bende geç farkettim birdaha cevap vermedin mümkünse akşam bakabilirmisin her zaman nete girmediğim için haberim olmuyor ama müsait olunca çağrı yaparsan ararım seni baglantı yaparız zaten daha öncede yazdım pc de net yok cebi modem olarak kullanıyorum çok yavaş ama en azından sorunun nerden olduguna bakabilirsin belki flaşh atabilirsinde cebim 05363704942
saat 7 de evdeyim 7 den sonra girersen hallederiz

Üst Alt