Spor PES HD 2014 v2

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Arkadaşlar dosyayı yüklediğim yerde gerekli açıklamayı yaptım buyrun.

Yinede bi ön açıklama yapayım oyunda fenerbahçe-galatasaray-trabzonspor var ve fb-ribas, gs-olcan gibi son transferlerde mevcut tamamen kendi yapımım. Avrupa takımlarının trnsferleride var ben sade türk takımlarını söyledim diğer takılarında var. V1 indirenler bilir sahalar tamamen değişti. Arkaplanlar tamamen değişti. İsteyen olursa oyun için görüntü falanda atarım...Özellikler:

tüm sahalar yeniden modellendi...
Fb-gs-ts eklendi...
Kendi takımını kurma yerine yıldız oyuncu isimleri eklendi isterseniz değiştirebilirsinz...
Oyuncu isimleri hem alttaki tabelada hemde oyuncuların üstünde yazıyor(real football daki gibi)...Ntv spor logosu(eklendi)

ekran görüntüleri:

vay be bir an pes 93 sandım

Superfan

Superfan

Üye
GB ne demek onu bilmiyom?
Doğru ya symbian telefonum yok. Symbian bölümündeyim :D
Androidde sürümler var. Symbianda olduğu gibi. Windows 7 - Windows 8 gibi. Ama bazen büyük farklılıklar olabiliyor.

Android 1.6 dan başlıyor. 2.1 - 2.2 - 2.3.3 - 2.3.4 - 2.3.6 - 2.3.7 - 4.0.3 - 4.0.4 - 4.1.1 - 4.1.2 - 4.2.1 - 4.2.2 - 4.3 - 4.4.3 - 4.4.4 böyle gidiyor. Belki atladım arada hatta.

1.6 'ya donut deniyor.(Şu ortası delik çörekler)
2.2'ye froyo.
2.3.x'lere gingerbread(zencefilli ekmek)(GB)
4.0.x'lara ice cream sandwich(Nogger gibi bir şey işte)(ICS)
4.1.x 4.2.x ve 4.3'lere jelly bean(JB)
4.4 kitkat işte.(KK)

Ama dediğim gibi bazı oyunlar sadece 4 ve üstünde çalışıyor. Çoğunlukla 2.1 üzeri çalışıyor. Ama farklılıklar gösteren çok fazla oyun var.

O dediğin Jbed sadece 2.3 te çalışıyor. Diğer sürümlerde hata veriyor

Kusura bkama senin de kafanı karıştırdım, konuyu da kirlettim :sopa:

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
vay be bir an pes 93 sandım
fıstık gibi oyun lan. Javada daha iyi futbol oyunu var mı? Fifa dersen kullanım berbat lig falan yok, rf dersen saçma sapan şeyler var oyuncular birbirinin içinden geçiyo , maç bitince tribüne doğru gidiyolar ?
Doğru ya symbian telefonum yok. Symbian bölümündeyim :D
Androidde sürümler var. Symbianda olduğu gibi. Windows 7 - Windows 8 gibi. Ama bazen büyük farklılıklar olabiliyor.

Android 1.6 dan başlıyor. 2.1 - 2.2 - 2.3.3 - 2.3.4 - 2.3.6 - 2.3.7 - 4.0.3 - 4.0.4 - 4.1.1 - 4.1.2 - 4.2.1 - 4.2.2 - 4.3 - 4.4.3 - 4.4.4 böyle gidiyor. Belki atladım arada hatta.

1.6 'ya donut deniyor.(Şu ortası delik çörekler)
2.2'ye froyo.
2.3.x'lere gingerbread(zencefilli ekmek)(GB)
4.0.x'lara ice cream sandwich(Nogger gibi bir şey işte)(ICS)
4.1.x 4.2.x ve 4.3'lere jelly bean(JB)
4.4 kitkat işte.(KK)

Ama dediğim gibi bazı oyunlar sadece 4 ve üstünde çalışıyor. Çoğunlukla 2.1 üzeri çalışıyor. Ama farklılıklar gösteren çok fazla oyun var.

O dediğin Jbed sadece 2.3 te çalışıyor. Diğer sürümlerde hata veriyor

Kusura bkama senin de kafanı karıştırdım, konuyu da kirlettim :sopa:
1. S40 bölümündesin :D 2. Si gerisini okurken zorluk çektim ve sayıları okumadım. 1.6 ya donaut tan sonrasınıda okumadım en son yeri okudum bide :D şimdi gerek var mı bunu yazmaya :D android sürümlerini zaten biliyom... :D :sirit: ben GB sordum. Sen bana tüm sistemleri söyledin.Android 2.3 desen yeterdi :D bide donut falan ne alaka

• Beğen
Tepkiler: Superfan