PES 2016 PC

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
PES 2016 PC
arkadaşlar pes 2016 steamda yok kaldırılmış sanırım bilgisayarıma torrentden indirdim ama güncel deyil ayrıyetten online de oynayamıyorum steamdan indirsem hem takımlar güncellenirdi hemde online oynayabilirdim diye düşünüyorum. steamda pes 2017 var ama lisans sorunu var pes 2018 bilgisayar kaldırmıyor yani tek doğru dürüst oynayabileceğim pes 2016 bunu steamdan yasal bir şekilde nasıl indirebilirim key satan internet siteleri var kinguin gibi ama bunlarada güvenemiyorum alırım bir ay sonra elimde patlar hesab banlanır filan diye bir bilgisi olana yardımcı olsun

Son düzenleme:

goldmobile

goldmobile

Üye
Ben pes 2013 indirdim başka siteden oynuyorum ama online oynanılabilirmi bilmiyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bence Fifa'nın eski serilerini oynamalısın. Pes'ten çok çok daha iyiler. Fifa 15 veya 16 gibi.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Bence Fifa'nın eski serilerini oynamalısın. Pes'ten çok çok daha iyiler. Fifa 15 veya 16 gibi.
Fifa hosuma gitmiyor pes 16 dan memnunum ama dedigim gibi torrentden indirdim, yasal bir sekilde steamdan indirebilirsem uzun zaman başka futbol oyunu indirmem

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Fifa hosuma gitmiyor pes 16 dan memnunum ama dedigim gibi torrentden indirdim, yasal bir sekilde steamdan indirebilirsem uzun zaman başka futbol oyunu indirmem
Valla bir ara pes oynadım ama bir türlü ısınamadım. İsimsiz lisansız insanlar nasıl oynuyorlar anlamıyorum. Yıllarca Chelsa'yi London FC olarak oynamak :D :D :D Neyse hayırlısı olsun.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Valla bir ara pes oynadım ama bir türlü ısınamadım. İsimsiz lisansız insanlar nasıl oynuyorlar anlamıyorum. Yıllarca Chelsa'yi London FC olarak oynamak :D :D :D Neyse hayırlısı olsun.
Aynen hersene bir lisans sorunu gidiyor özellikle pes17 de iyice abartmışlar olayı

Üst Alt