Spor PES 2014 HD symbian^3

Sponsorlu Bağlantılar

Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
:tşk:

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
Rompatcher uygulamasını aç içerisinden Open4All yamasını aktif et yeşil olsun yani o zaman gözükür içerisi.
çok sağol oldu :) :tşk:
pc denmi yapılıyor yoksa telden yapılabilirmi? Telden açamıyorum dosya desteklenmiyor .
bu dosyayı hangi programla açabilirim?????

codern

codern

Üye
çok sağol oldu :) :tşk:

pc denmi yapılıyor yoksa telden yapılabilirmi? Telden açamıyorum dosya desteklenmiyor .

bu dosyayı hangi programla açabilirim?????
bu uygulama telefonun tüm dosyalarını görmeni sağlar sen eğer oyun üzerinde değişiklik yapacaksan verdiğim dosyadaki main.bin dosyasını düzenleyeceksin bilgisayar gerekli orda bir program kullanacaksin

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
bu uygulama telefonun tüm dosyalarını görmeni sağlar sen eğer oyun üzerinde değişiklik yapacaksan verdiğim dosyadaki main.bin dosyasını düzenleyeceksin bilgisayar gerekli orda bir program kullanacaksin
pc de kullanacağım programı söyle. Dosya direkt açılmıyor pc de
SÖYLEYECEKMİSİN?

codern

codern

Üye

codern

codern

Üye
bir şey diyecem bu dosyayı nasıl .bin olarak kaydedicem? Kaydedince .ttk gibi bir şey uzantılı kaydediyor?

Hadi cevap ver ???????
çok uzun zaman oldu kullanmayali ama kaydetme bölümüne Bak orda olmalı Yada yanlış hatırlamıyorsam iki dosya kaydediyordu biri bin di

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
çok uzun zaman oldu kullanmayali ama kaydetme bölümüne Bak orda olmalı Yada yanlış hatırlamıyorsam iki dosya kaydediyordu biri bin di
tamamda kaydetme bolumu nerde :D foto atarsan çok iyi olacak. Ben biraz düzenleme yaptım ama normal kaydetme yerini bilmiyorum.
eğer direkt .bin olarak kaydedebilirsem spor toto süper lig eklemeyi düşünüyorum

codern

codern

Üye
tamamda kaydetme bolumu nerde :D foto atarsan çok iyi olacak. Ben biraz düzenleme yaptım ama normal kaydetme yerini bilmiyorum.

eğer direkt .bin olarak kaydedebilirsem spor toto süper lig eklemeyi düşünüyorum
şuan atamam ama Yarın akşam unutmazsam atarım gündüz işteyim Olmadı internetten Bak vardır nasıl kaydedilecegi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bak bi

• Beğen
Tepkiler: Lionel Ronaldo
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
şuan atamam ama Yarın akşam unutmazsam atarım gündüz işteyim Olmadı internetten Bak vardır nasıl kaydedilecegi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bak bi
ben indonesia ligindeki takımların logosunu felan değiştirip oyunun dosyasına attım. Sonra oyunu açtım değiştirdiğim lige girince oyundan atıyor. Nedeni nedir?

codern

codern

Üye
ben indonesia ligindeki takımların logosunu felan değiştirip oyunun dosyasına attım. Sonra oyunu açtım değiştirdiğim lige girince oyundan atıyor. Nedeni nedir?
logo değişiminde Yada dosya da bi hata var ondan atıyor sanırım

Üst Alt