Pda'nızı iPhone'a Çevirin

Sponsorlu Bağlantılar

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
Pda'nızı iPhone'a Çevirin
casper m600 de denenmiştir kesin sonuç

arkadaşlar yanlış duymadınız. pdanız iphone arayüzü ile kullanabilirsiniz. normalde bunun için 50 tane program kurmanız gerekli fakat size kısa yolunu anlatıyorum. indirdiğiniz klasördeki res launcher& unlocker ve source dosyasını pda da hafıza kartına bi dosya açıp kopyalayın . dial pad ipod ve icontacts programlarını telefon hafızasına kurun. aşşağıdaki ekte verdiğim slide to unlock programını da telefon hafızasına kurun. enson olarak ekte bulunan config.ini dosyasını hafıza kartında bulunan res launcher dosyasına kopyalayın. deiştirilsin mi diye soracak bu işlem sırasında. evet diyeceksiniz.

arkadaşlar belki iraz karışık gelebilir ama. normalde sadece res launcher ve unlocker ı hafıza kartına kopyalasanızda olur. ama saati göstermiyor o zaman . ben 3-5 program daha ekleyerek arayüzünü tamamen iphone a çevirmeye çalıştım. ve tüm özelliklerini kullanabiliorum nerdeyse. işte size youtubea koyduğum iphone arayüzü videom

:oke::oke::oke::oke::oke::oke:

not:alıntıdır

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yenihacker, RESSAM_TR, dorasahin ve 42 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşşekürler!

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
yorum için teşekkürler ama 1 yorum yapılmış çok az bence bu konu üst konu yapılmalı çünkü gerçekten işe yarıyor ve süper oluyo

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar kimse denemiyomu kesin sonuç ve basit lütfen deneyin canımm:pro::islik

lagorda_ist

Üye
Sonra geriye dönmek istediğinde dönüşü varmı peki bu olayın acaba?

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeşim beğenmezsen silebilirsin

Ozan

Ozan

Admin
Tesekkurler güzel paylasım + üstte kalsın ;)

PAPADOC

PAPADOC

Üye
teşekkürler dostum pdam olsa denerdim

crows

crows

Üye
makineleri çok agırlastırır gibime gelor amma saolasın kareşim denielım bakalım:oke:

mecuc

Üye
anlamadım bu işi ya sanırım dokunmatik olması lazım pda nın kurdum ama hareket yok slide to unlock yazısı yanıp sönüyor ve hiç birşey yapamıyorum toshiba g500 kullanıyorum sorun nedir acaba

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
makineleri çok agırlastırır gibime gelor amma saolasın kareşim denielım bakalım:oke:

romu biraz arttır daha az kasar lütfen sonucu yazki diğer arkadaşlar faydalansın:oke:

anlamadım bu işi ya sanırım dokunmatik olması lazım pda nın kurdum ama hareket yok slide to unlock yazısı yanıp sönüyor ve hiç birşey yapamıyorum toshiba g500 kullanıyorum sorun nedir acaba

evet dostum dokunmatik ekran şart yoksa tuş kilidi açılmaz

malesef:(

mecuc

Üye
saol kaya

iskenlii

iskenlii

Üye
teşekürler

alemburda

alemburda

Üye
alınca deneriz :ehe

agll2000

agll2000

Üye
casper m600 de denenmiştir kesin sonuç

arkadaşlar yanlış duymadınız. pdanız iphone arayüzü ile kullanabilirsiniz. normalde bunun için 50 tane program kurmanız gerekli fakat size kısa yolunu anlatıyorum. indirdiğiniz klasördeki res launcher& unlocker ve source dosyasını pda da hafıza kartına bi dosya açıp kopyalayın . dial pad ipod ve icontacts programlarını telefon hafızasına kurun. aşşağıdaki ekte verdiğim slide to unlock programını da telefon hafızasına kurun. enson olarak ekte bulunan config.ini dosyasını hafıza kartında bulunan res launcher dosyasına kopyalayın. deiştirilsin mi diye soracak bu işlem sırasında. evet diyeceksiniz.

arkadaşlar belki iraz karışık gelebilir ama. normalde sadece res launcher ve unlocker ı hafıza kartına kopyalasanızda olur. ama saati göstermiyor o zaman . ben 3-5 program daha ekleyerek arayüzünü tamamen iphone a çevirmeye çalıştım. ve tüm özelliklerini kullanabiliorum nerdeyse. işte size youtubea koyduğum iphone arayüzü videom

:oke::oke::oke::oke::oke::oke:

not:alıntıdır
Öncelikle paylaşım için teşekkürler
Arkadaşım alıntı yapmışsın denedim çalışıyorda demişsin ama;
1. Rarlı dosyadan dial pad ipod die bir dosya çıkmıyor buna benzer iki dosya çıkıyor. Dialpad ve ppod-Ipod for WM5(Ayrıca bu dosta pocketpc uygulaması değil uyarısı veriyor).
2. icontacts dosyasının içinde aynı isimle bir dosya var ve bu kurulmuyor buna tıklandığında kişi listesi açılıyor o kadar.
3. slide to unlock programıda bu rar içinde olmayanlardan. slide var ama bu dediğin yok.
4. en son config.ini dosyasından bahsetmişsin malesef oda yok.
Var olanlarla yetinelim dedik ama tek bir pro kuruluyor hafızaya oda hiç bişeyi değiştirmiyor.
Bu durumları kontrol ederek bu dosyaları yeniden upload edebilirsen birde işlemleri işlem sırasıyla yapımını yazabilirsen çok mutlu olacaz Türkppc cileri oarak. Benim cihaz hp 6915
Teşekkürlerimle....

Arkadaşlar araştırdım ve buldum. İnternet adresini verdiğim arkadaş bu işi çözmüş ve mükemmel olmuş. Hemen gerekli bütün proları veriyor hemde uygulamanın nasıl olacağını adım adım resimlerle anlatıyor. Yabancılara ücretle satıyor ama vatandaşlarına ücretsiz veriyor. Email atın size dosyaları nereden indirebileceğiniz adresi toplu halde rar dosyası olarak veriyor. Ricası ise web sayfasındaki sponsor linklere tıklamanız. Malum zaman reklam devri. Umarım yardımcı olmuşumdur. Adres dir. Ben indirdim kurdum harika oldu. Mümün olsada resimlerini gösterebilseydim. hp6915 e kurdum. Hadi kolay gelsin...

agll2000

agll2000

Üye
Biraz daha araştırınca bakın ne buldum. Bence bu pro iphone görüntüünden daha güzel ve artı pro kurmanızı gerektirmiyor. İstediğiniz renge bürünüyor. Bütün uygulamaları iphone gbi kullanabilyorsunuz. Sayfasında demosunu seyredebilirsiniz. Buradan (kendi sayfasından) indirin Buradan da ilacını alıverin güle güle kullanın.

polatcan24

Üye
kaardeş sağol fakat hp ipaq 6815 de denedim olmuyoki. dial pad ipod ve icontacts proğramları kurulmuyor. bu telefonu nasıl iponone ye çevirebilirim. yardımcı olursan sevinirim.
şimdiden teşekkürler.

yardım lütfen bende hp ipaq 6815 var olmuyo yardımmmmmm.

luupuus

luupuus

Üye
    Konu Sahibi
kaardeş sağol fakat hp ipaq 6815 de denedim olmuyoki. dial pad ipod ve icontacts proğramları kurulmuyor. bu telefonu nasıl iponone ye çevirebilirim. yardımcı olursan sevinirim.
şimdiden teşekkürler.

yardım lütfen bende hp ipaq 6815 var olmuyo yardımmmmmm.

bi üst mesajdaki arkadaşın yöntemini dene bide ben eten m600 de denedim oluyor:oke:

Üst Alt