Pc' den anlayan ustalar bir baksın

Sponsorlu Bağlantılar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pc' den anlayan ustalar bir baksın
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Merhaba beyler benim küçük kuzen pcyle uğraşmış açtım biraz önce böyle bi ekran çıktı ne yapmalıyım bilgisi olan varmı

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı

PALA.

PALA.

Üye
Şu masaüstündeki 870 ile başlayan bir .txt dosyası neyin nesi ?
Gereksiz bişeyse onu silin sonra "yeniden başlat" yapın. Yine olmadı güvenli moddu açıp, en yakın tarihe sistem geri yüklemeyi deneyin.
Ciddi bir sorun olduğunu sanmıyorum. Son yüklenilen programlardan kaynaklanmıştır.

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve Haydar
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir deneyeyim kral bakalım :tşk:

• Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve PALA.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Masaüstü resmini değiştirmeyi denediniz mi :)

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tüm dosyaların şifrelendi. 870-r.txt adlı dosyayı bul ve talimatları uygula. Diyor .

• Beğen
Tepkiler: PALA., ömer talat katı ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
İşletim sisteminin içerisine Virüs girmiş gibi görünüyor. Büyük ihtimalle dosyaları kurtarabilmek içinde sizden fidye istiyor. Çünkü bütün dosyalarınız sifrelendi diyor. ile tarama yapın. Eğer, Trojan Malware Var ise Temiz kurulum yapmadan temizlemeniz çok zor. Geçmiş olsun.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adw Cleaner veya Antivirüs İle Tarat

Buğra

Buğra

Admin
Son yıllarda bir hayli fazla kişinin başına dert açan virüslerden birisi bulaşmış gibi görünüyor. Senden dosyalarını kurtarmak karşılığında bitcoin üzerinden para isteyen bir "beni oku" dosyası ile bilgi mesajı veriliyor. Bu şifrelerin çoğunun çözümü var internette ama halen çözülemeyen şifre yöntemleri de mevcut. Eğer önemli dosyalar yoksa komple format atman en iyisi olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Kuzen madalyayı hak etti mi şimdi :)

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kuzen madalyayı hak etti mi şimdi :)
Aklıma ne geldi. Küçükken abilerimiz bizi korkutmak için metin belgesine bunu sakın açma.txt ismini verirler ve içerisine yasal suç işledin polisler gelecek . Aranıyorsun sen şuan vs. yazarlardı. Birde yalan söylerlerdi tamam.

• Düşünceli
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Aklıma ne geldi. Küçükken abilerimiz bizi korkutmak için metin belgesine bunu sakın açma.txt ismini verirler ve içerisine yasal suç işledin polisler gelecek . Aranıyorsun sen şuan vs. yazarlardı. Birde yalan söylerlerdi tamam.
Şimdikiler deep freeze şifresini patlatıyor :ehe

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK