• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Paypal | Nakit Kart Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Paypalsiz olmuyor artık kart gelmesi yan ürün olmuş amerikan expres gibi

byAndroid

byAndroid

Üye
ben simdi para yuklucem buna nasil yapabilirim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben sanal hesap açtım bu yüzden garanti sanal kart açtım . Global alışveriş ve hesap işleri paypal şart

byAndroid

byAndroid

Üye
Biri beni bilgilendirsin kullananlardan nerden para yukleyim nasil yuklucem falan

Serhan

Serhan

Üye
Arkadaşlar ben Paypal Kart alınca direk Paypal Nakite param yüklendi internetten mesela D&R dan paypal ile ödemeyi seçiyorum beni paypal sitesine yönlediriyor ama benim param paypal nakitte. Ne yapabilirim ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Mastercard secmeyi dene birde

Serhan

Serhan

Üye
Mastercard secmeyi dene birde
oldu.
Ama onay kodunu bulamadım öyle yazınca devre dışı bırakıldı yazıyor.
Devre Dışı bırakıldı sorununu nasıl çözerim ? İÇİNDE 47 TL VARDI !!!!!! Hiçbirşekilde o kartı ekleyemiyorum artık !!! Yardım !!!!!!!

byAndroid

byAndroid

Üye
Haci sen kullanmadan once sorup sorustursaydin ya . karti belkidrle bloke ettin.

Serhan

Serhan

Üye
Ya off lütfen yardım edin

byAndroid

byAndroid

Üye
Paypalin sitesinde gerekli aciklamalar yaziyor baksana oraya paypal nakitten gir kartina giriliyor mu herseyi biz mi soyleyim abicim gir bak kart ne durumda

0MG90

0MG90

Üye
Arkadaşlar ben Paypal Kart alınca direk Paypal Nakite param yüklendi internetten mesela D&R dan paypal ile ödemeyi seçiyorum beni paypal sitesine yönlediriyor ama benim param paypal nakitte. Ne yapabilirim ?
Paypaldaki parayı kartına göndermelisin onun içinde visa kart lazım

Serhan

Serhan

Üye
Maalesef bu kartı ekleyemiyoruz. Lütfen hesabınıza farklı bir kart eklemeyi deneyin
Bu kartın PayPal'da kullanımı devre dışı bırakıldı. Farklı bir kart ekleyebilirsiniz. Hala bu kartı PayPal ile kullanmak istiyorsanız lütfen .

byAndroid

byAndroid

Üye
Bize bazi belgeler gonderine tikla kurtar karti iste

0MG90

0MG90

Üye
Maalesef bu kartı ekleyemiyoruz. Lütfen hesabınıza farklı bir kart eklemeyi deneyin
Bu kartın PayPal'da kullanımı devre dışı bırakıldı. Farklı bir kart ekleyebilirsiniz. Hala bu kartı PayPal ile kullanmak istiyorsanız lütfen .
Kart paypalı desteklemiyor o zaman. Bende paybyme yi ekleyemedim.

byAndroid

byAndroid

Üye
Arkadas ucuyor suanda

Üst Alt