PayPal kart almayı düşünüyorum ama yardıma ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplar için hepinize teşekkür ederim. Ama henüz net cevaplara ulaşamadım. Hafta sonu gidip almaya çalışacağım. Sonucu buraya yazarım. Tekrar teşekkürler :D

The Pancar

The Pancar

Üye
1.engel olmaz
2.alabilirsin
3.migros

• Beğen
Tepkiler: mehmetcogurcu
Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Neye Karar Verdiniz ?
Özür dilerim daha yeni cevap verme fırsatı bulabildim. Yapacağımdan değil de hani olur ya karta yüklediğim paraya nakit şeklinde ihtiyacım olur diye düşündüm. İninal buna izin vermiyor ayrıca kart sistemi de malesef henüz bütün yerlerde geçerli değil. Bunu göz önünde bulundurarak PayPal e karar verdim. :D
Eğer 18 yaşında olmadığım gerekçesiyle işlemimi gerçekleştirmezlerse artık ailemden biriyle gidip direkt olarak Garanti Harçlık Hesap açtırmayı düşünüyorum, en azından işlem ücreti, hesap işletim ücreti, cart-curt vergisi yok, sadece annem ve babamı yıllık izinlerinden (evet 1 gün çok önemli) etmek istemedğim için PayPal düşündüm :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İninal al daha iyi diyorlar ben öyle yaptım.

• Beğen
Jsnow492

Jsnow492

Üye
Bende paypal düşünüyorum

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Paypal nakit iyidir her türlü

• Beğen
yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Paypal nakit efsane

• Beğen
yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Aynen. Ben de öyle düşünüyorum. Vergiler aynı, kazıklar aynı. Sadece birinde para çekemiyorsun.
Valla paypal nakitten bayağı memnunum sipariş ettikten üç gün sonra kapıma geldi ve teb atmlerinden para yükleyip çekebiliyorsunuz

• Beğen
Jsnow492

Jsnow492

Üye
Siparis Ettim Şu An Ücretsiz Yazıyor ama Kargo ücreti alıyorlar mı ?

• Beğen
Joker.

Joker.

Üye
Bir senedir kullanıyorum.
Yaş sorun değil.İnternetten aldın en geç 1 hafta içinde elinde oluyor.2 ay filan marsta yaşayanlar için geçerli.Ayda 1₺ kesiyor.Hepsiburada desteklemiyor.Ama onun dışında çoğu siteden alışveriş yaptım.

• Beğen
Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi
Google Play desteği geldi mi peki haberiniz var mı?

haydelanduka

haydelanduka

Üye
Bende paypal nakit kullanıyorum ve çok memnunum. Sadece hepsiburada dan alışveriş yapamadım, google playdan paypal kartla alışveriş yapabilirsiniz.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Hepsiburada kabul etmiyor aynen ama playden alışveriş yaptım sorun yok

• Beğen
Kaishakunin

Kaishakunin

Üye
    Konu Sahibi