Pattern lockscreen ekran kilidinizi ayarlayın :)

Sponsorlu Bağlantılar

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
Pattern lockscreen ekran kilidinizi ayarlayın :)

ilk önce sam apps dan yada kiesden quick cr reader programını telefonumuza apps yada kies aracılıgı ıle kuruyoruz ve yukardakı ;
qr kodu quick cr reader ' a okutup apps'ten hemen indirin sonrasında tema olarak ekran ayarlarından tema ayarlarına gıdıp ındırdıgınız bu tema adını bulup secın ,Ekran ayarlarından-Ekranı Kilitle-Geçerli Tema Ayarlarına giderek istediğiniz kombinasyonda şifre koyabilirsiniz !!

Not: Kilidi değiştirmek isteyenler---> Ayarlar/ Ekran / Ekranı Kilitle / Kilit ayarları

badaturkiyeden
'a teşekkürler ;)

• Beğen
Tepkiler: hayatperest, Yigit315 ve Skaptan

teksin33

Üye
sağol.

Yigit315

Yigit315

Üye
yalçın abi paylaşım için teşekkürler :oke:

wawe 8500 'da çalışıyor değilmi?

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
yalçın abi paylaşım için teşekkürler :oke:

wawe 8500 'da çalışıyor değilmi?

okonuda bılgım yok ama bada 2.0 yuklu ıse calısır ben vawe 2 de denedım çalışıyor telefonuda kasmıor :)

Yigit315

Yigit315

Üye
denedimde olmadı.Bada 1.2 var :(. Bada 2 yüklüydü ama hoşuma gitmediği için geri döndüm

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
denedimde olmadı.Bada 1.2 var :(. Bada 2 yüklüydü ama hoşuma gitmediği için geri döndüm

walla aslında bada 2.0 1.2 gıbı rezil sonucda bada ama bı heves e bı goz aldanmasına ınandımda aldım bılsem bole olcak yada telı almadan once bırının kullandıgını gorsem ınceleyıp alsam hayatta almazdım gene samsung alırdım ama androudlı bı tel alırdım , genede 2.0 1.2 den ıyı cam menu vs vs bence bıras bekle yakında bı fw yayınlanır nasılsa onu yuklersın 1.2 nın ses kısık gelıor cam ayarıda kotu ınternet browserı ıse tam bır facıa :) 2.0 a gec bence en azından kotunun ıyısı :)

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
Yigit315

Yigit315

Üye
bende şimdi onu yapıyorum abi :)

ceycey111

ceycey111

Üye
Eyvallah kardeşim saolasın sen aldırma kimseye :oke:

• Beğen
Tepkiler: kajal3636

hcx21

Üye
Kardeş öncelikle paylaşım için teşekkürler
ben samsung apps den aradığımda quick cr reader yok quick qr reader var indiriyorum ama senin dediğin gibi temalarda görünmüyor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
Kardeş öncelikle paylaşım için teşekkürler
ben samsung apps den aradığımda quick cr reader yok quick qr reader var indiriyorum ama senin dediğin gibi temalarda görünmüyor

temalarda var lakin ıcs tema yı wafefix ile yükleyebilirsiniz ben hepsini yükledim gayet hoş duruyor

GokhanKocmarli

Üye
Kardeş Wave 525 [GT-5253] e Oluyormu? [Bada 1.1]

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
olmaz dostum bada 2.0 ıcın gecerlı :)

ceycey111

ceycey111

Üye
güzel ama cevapsız aramaları ve müzik çalar kısayolunuda gösterse süper olurdu

kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
güzel ama cevapsız aramaları ve müzik çalar kısayolunuda gösterse süper olurdu

evet malesef lock screen mudahale edıor bunlar ben oyuzden kullanmıorum belkı kullanmak ısteyen olur dıe paylaştım :)

ceycey111

ceycey111

Üye
evet malesef lock screen mudahale edıor bunlar ben oyuzden kullanmıorum belkı kullanmak ısteyen olur dıe paylaştım :)

bide lock screennin aslında pek bi anlamı yok kilit tuşuna uzun basınca aççılıyo zaten :D

• Beğen
Tepkiler: kajal3636
kajal3636

kajal3636

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ceycey111

Üst Alt