Patrick Frei Phonetinfo V4.20 S60v3/v5/s^3 Anna Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Patrick Frei Phonetinfo V4.20 S60v3/v5/s^3 Anna Belle Signed
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

PhoNetInfo 4.2.0 gibi firmware sürümü gibi ayrıntılı telefon ve ağ bilgilerini alır, IMSI, IMEI, SIM kart ve pil durumu, WLAN IP, MAC, MTU ve hız, bluetooth MAC ve aygıt sınıfı, şebeke modu, adı, sinyal gücü, (hücre ) ID ve ülke kodu, CPU hızı, tipi ve mimarisi; RAM ve ROM, görevleri çalışırken; MMC ve SD Kart; desteklenen kamera biçimleri, vb tüm bilgiler bir dosyaya kaydedilebilir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Parende_N, yutkun, hacırüstem ve 5 diğerleri

Hasand.

Hasand.

Üye
ilk yorum benden :tşk:

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Yararlı bir uygulama gibi. İsa Abi bir şey sorucam acaba resimde arka plan siyah ve alt bar beyaz nasıl yapılmış?

Mücteba

Mücteba

Üye
:tşk:

LimePie

LimePie

Üye
:tşk:

Symbianizer

Symbianizer

Üye
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
Eduardo58

Eduardo58

Üye
Valla ben de anlamadım temayla alakası olabilir mi :hmmm
Olabilir belki... Benim telefonu FP2' ye geçirince alt bar, statusbar gibi yerler siyahken griye dönüşmüştü, sırf bu yüzden Store' a giresim gelmiyordu. :naughty::cry:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Olabilir belki... Benim telefonu FP2' ye geçirince alt bar, statusbar gibi yerler siyahken griye dönüşmüştü, sırf bu yüzden Store' a giresim gelmiyordu. :naughty::cry:
Ah tel elverse de fp2 yüklesem :cry: Mağazayı kullanmadım 1 senedir arada bir işe yarar şey çıkıyor onun dışında ":birak:" türü şeyler :ehe

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Ah tel elverse de fp2 yüklesem :cry: Mağazayı kullanmadım 1 senedir arada bir işe yarar şey çıkıyor onun dışında ":birak:" türü şeyler :ehe
Ben de uzun zamandır mağazaya bakmadım format attıktan sonra silinmişti, yükleme ile hiç uğraşmadım bile. : ?
Bu arada niçin FP2 yükleyemiyorsun?

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Nokia 500 de gpu olmadığı için fp2 kaldırmayacak :(
Ama belki kaldırır :hmmm telefon değiştirirsem Fp2 romuyla flashlarım en fazla dead olur :ehe

Eduardo58

Eduardo58

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Aslında fp2 arayüzü yapabilsem de yeter :)
Efektler,taskmanager var.İptal butonuyla kabuk teması da olsa :eller:İptal butonu derken kaldırmak yani fp2 deki gibi bi de alt bar fp2 gibi olsun başka bişey istemem :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58
muhammed4949

muhammed4949

Üye
:tşk: arka plan nasıl yapılmış :hmmm

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
kullanmış olduğu temadan kaynaklı olmuş bu bi sorun değil :)

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

Üst Alt