password manager windows phone

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
password manager windows phone
Password Manager Windows Phone uygulaması ile cihazınızda bütün şifrelerinizi tek bir ekrandan görebilirsiniz.Birçok uygulama ve web sayfası ile boğuştuğumuz sanal alemde eminiz ki sizde şifelerinizi hatırlamakta zorluk çekiyor, çoğu zaman da şifrelerinizi unutup yeni şifre oluşturmak için zorlu mücadeleler veriyorsanız bu uygulama tam da size göre.Birçok kullanıcının akıllı telefon kullandığı bu dönemde herkes cihazındaki uygulamaların, web sayfalarının, kullanıcı hesaplarının derli düzenli olmasını ister. İşte bu noktada Password Manager devreye girerek hayatınızı kolaylaştırıyor.Şifrelerinizi kategori bazında sınıflandırabiliyorsunuz. Web sekmesi altında kullanıcı adı ve şifrelerinizi, programların seri numaralarını saklayabildiğiniz gibi, kişisel banka hesaplarınızı ve kredi kartı numaralarınızı saklayabilirsiniz.Ayrıca uygulamanın Skydrive desteği de bulunuyor. Uygulamaya erişebilmek için bir ana şifre oluşturmanız gerekiyor. Bu şifreyi unuttuysanız da sorun olmadan daha önceden oluşturabildiğiniz 2 farklı gizli soru ile şifrelerinize tekrar erişebilirsiniz.Uygulama, bir çok alışveriş sitesinin de kullandığı 128 bit SSL – AES sertifikası kullanarak güvenliğinizi üst seviyeye taşıyor. Bu uygulamanın Marketplace’teki benzerleri arasında farklı bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Deneyin.Uygulamayı indirebilirsiniz.

kolay gelsin iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA ve BLasTeaR

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Sağolasın hünkarım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sende sagol hünkarım

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Del Rey

Del Rey

Üye
:tşk:

dookie85

dookie85

Üye
muhteşem bir program gerçekten ihtiyaç var böyle bişeye, ama güvenli midir? bütün şifreleri oraya giriyoruz ama kötüye kullanılmayacağından emin olabilir miyiz?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
muhteşem bir program gerçekten ihtiyaç var böyle bişeye, ama güvenli midir? bütün şifreleri oraya giriyoruz ama kötüye kullanılmayacağından emin olabilir miyiz?

wp bu konuda en guvenli platform:D

dookie85

dookie85

Üye
bu wp meselesi değil gibi sanki, programın geliştiricisi kimse bütün bilgileri görüyor olması lazım değil mi. siz tedirgin olmaz mısınız bu durumdan?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
goremiyor işte. Cunku microsoftun gizlilik şartlarini karşilamayan hicbir uygulama market icin onay alamiyor. Mesela amerikada verizon adinda bir operator var. Bu firma kendi romlarinda vazi uygulamalar kullaniyor. İşte o uygulamalar microsoftun gizlilik şartlarini karşilamadigi icin microsoftwp cihaz satmasina izin vermedi.verizon da mecburen o uygulamalari romlarina dahil etmeyeceginin garantisini vermek zorunda kaldi. Wpstoredaki uygulamalar cok titiz bir şekilde incelendikten sonra onaylanip yayinlaniyor başka sistemlerin marketleriyle kariştirmayalim.

dookie85

dookie85

Üye
anladım teşekkürler.

serinaga

serinaga

Üye
Yükledim, paylaşım için teşekkkürler ...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

ares2006

Üye
arkadaşlar htc phone 8x e virüs programı varmı nasıl yukluyecem

ÖEY

ÖEY

Üye

Virüs programı yok ve şu an için ihtiyaçta yok. Sistem son derece güvenli deniyor MS tarafından :D Ben MS'in yalancısıyım:kop:

- - - Eklendi - - -

goremiyor işte. Cunku microsoftun gizlilik şartlarini karşilamayan hicbir uygulama market icin onay alamiyor. Mesela amerikada verizon adinda bir operator var. Bu firma kendi romlarinda vazi uygulamalar kullaniyor. İşte o uygulamalar microsoftun gizlilik şartlarini karşilamadigi icin microsoftwp cihaz satmasina izin vermedi.verizon da mecburen o uygulamalari romlarina dahil etmeyeceginin garantisini vermek zorunda kaldi. Wpstoredaki uygulamalar cok titiz bir şekilde incelendikten sonra onaylanip yayinlaniyor başka sistemlerin marketleriyle kariştirmayalim.

Abi tam aklımdan geçen şeyleri cevaplamışsın. Ben bu şifre çalma olaylarından çok korkuyorum ama madem sistem senin dediğin kadar güvenli o zaman uygulamaya bir şans vermek lazım:oke:

ares2006

Üye

uygulamalar güvenli tamamda bir çok site sıkıntılı bulaşmazmı diyorsun .aman dostum problem yaşamayalım sagolasım

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye

Üst Alt