'Para kazanmaya değil, başarıya'

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
'Para kazanmaya değil, başarıya'

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Sarı-Kırmızılı kulübün aylık olağan Divan Kurulu toplantısında kendisine yöneltilen eleştirileri kürsüye çıkarak cevapladı. Son 12 yıldır ilk defa borç artışının durduğuna dikkat çeken Aysal, “Borç 315 milyon Dolar’dan 207 milyon Dolar’a inmiştir. Ağırlıklı olarak dolar borçlarıdır. Japon yeni hesaplarına girmeyelim! Kendimi mutlu hissediyorum. Bugün tebrik almadık ama Mali Genel Kurul’da o tebriği alırız. Ekstra borçlanmıyoruz. Neyin kritiğini yapıyoruz? Rakamları zorlamanın anlamı yok. Bu paralar harcanırken başarı gelmiştir. Bizi buraya para kazanalım diye değil, başarı kazanalım diye getirdiniz. Masraflar artmış olabilir ama bunun karşılığı başarıdır. Arkadaşların kritiklerini ciddiyetle not ettim. İçleri rahat etsin” açıklamasını yaptı.

Borç alacak farkı 375 milyon TL

Galatasaray Kulübü ve bağlı ortaklarının konsolide borç-alacak farkının 31 Ağustos 2012 tarihi itibariyle 375 milyon lira olduğu açıklandı. Divan Kurulu Toplantısı’nda denetim kurulu üyesi Mete İkiz, kulübün mali raporlarıyla ilgili üyelere sunum yaptı. İkiz, 31 Ağustos tarihi itibariyle kulüp ve bağlı ortaklarının alacaklarının 355.7 milyon lira, borçlarının da 730.7 milyon lira olduğunu belirterek, konsolide borç alacak farkının 375 milyon lira olduğunu kaydetti.

Fener tişörtü tepki gördü!

Üyelerden Ahmet Özdoğan, barkovizyonda yayınladığı çocuk tişörtünün geçen haftaya kadar GS Store’da satıldığını açıkladı. Bu tişörtün tepki çeken tarafı, sarı ve lacivert renklere sahip olması. Özdoğan, “Kurumsallaşma diyerek profesyonellere devredilen şirketlerimizde örf ve adetler de unutulmamalı. 1 hafta öncesine kadar bu çocuk tişörtü mağazalarda satılıyordu” ifadesini kullandı.

Adnan Öztürk için mesaj!

Camianın önde gelen isimlerinden Taner Aşkın da, Adnan Öztürk’le ilgili tepkisini şöyle dile getirdi: “Ünal Aysal’ın bir tv programında konuşmasının ardından başka bir tv programında mağdur oldukları öne sürülen kişiler konuşmuştur. Bu programa telefonla katılan Adnan Öztürk’ün, ‘Benim adresimi, telefonumu biliyorsunuz, gelin halledelim’ demesi yanlıştır. Lütfen ekibinize dikkat ediniz!”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...