panoman 3.0.793 iddaa ediyorum en iyi foto programi

Sponsorlu Bağlantılar

padisah_58

padisah_58

Üye
bunu ben samsung telefonda görmüştüm ve çok beğenmiştim hatta 5800 satıp onu almayı planlıyodum artık gerek kalmad çok tşk edrim

dj_space_x

Üye
Yauv bu nedir ne işe yarar neler yapılır kısaca kullanan ve bilen arkadaşlar bi anlatsaya??

By_Casparov

By_Casparov

Üye
ya dostum bu pro sadece resmi boyuna göre uzatıyo=(

__yasa__

__yasa__

Üye
ya şunu signet yapılı şekilde yükleseniz olmazmı

GUJSA

GUJSA

Üye
sağol

ZaZuM

ZaZuM

Üye
tsk

enesbarış

Üye
saol kardeşim ya tamda aradığım ellerin dert görmesin :oke: :evet: :oke:
yanlız sertifika hatası uygulama saglayıcınızla görüşün diyo onu nasıl halletcez bi yazsanız çok iyi olur

kanuni262

Üye
imzalayında yükleyin indirelim.

hasekomaseko

Üye
:P::evet:

is_os

is_os

Üye
signed nasıl yapılıyor arkadaşalr yardımcı olursanız sevinirim...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
signed nasıl yapılıyor arkadaşalr yardımcı olursanız sevinirim...

Kardeş telefon hackli ise kur gitsin, değil ise telefonunu sertifikalatman gerekiyor ki bunun için bir hayli uğraşıyorsun OPDA sitesinden sertifika işlemi yapılıyor forumda arat OPDA sertifika işlemi bulursun nasıl yapacağın konusunda çok açıklayıcı konular var. Sertifikalattıktan sonra istediğin programı imzalayıp telefonuna yükleyebilirsin.

Buyur burdan sertifika işini nasıl çözeceğin konusunda bilgi var...
http://www.maxicep.com/symbian-destek/sertifika-alma-islemi-opda-resimli-anlatim-200075.html

papilis

Üye
arkadaşlar bu foto çekme programı değil mi? ben fotografları 5800 da slayt gösterisi olarak görmek istiyorum. Hangi programı kullanmalıyım?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
arkadaşlar bu foto çekme programı değil mi? ben fotografları 5800 da slayt gösterisi olarak görmek istiyorum. Hangi programı kullanmalıyım?

Arkadaşım bu program panoramik yani 360derecelik bir çekim yapıyor. Ayrıca sadece slayt olarak resimleri görmek istiyorsan 5800'ün zaten resimleri slayt gösterme özelliği mevcut...

aakmann

aakmann

Üye
opta fln uğraşmadan olmuyomu bu :S

uartuk

uartuk

Üye
teşekkürler

aakmann

aakmann

Üye
artık çalışmıyo hayırlı olsun sertifika hatası bide tam sürümü yokmu bunun ya çok aradım bi yardım edin 5230 war bendede :S

----------Eklendi @ 02:38:56 ---------- Yazıldı @ 02:38:07 ----------

walla ya opta uğraşmadan olmuyomu varsa linkini yollayabilirmisiniz :S

aakmann

aakmann

Üye
arkladaşlar opda da sertifikam geldide ama indirmek için ücretsiz kullanıcılar 3 5 iş günü bekleyin diye bir yazı çıktı :S

aakmann

aakmann

Üye
kardeşim sertifikaladım allah sizden razı olsun m1 yıldır bu programı arıyorum çok teşekkürlerrr :)))))

----------Eklendi @ 16:11:36 ---------- Yazıldı @ 16:02:28 ----------

opdada sertifika için para istiyor dili çince yapınca para istemiyor bilginiz olsun ben zor zannediyordum fakat çok basitmiş sertifikalama işi :)))

mustafacankah07

Üye
teşekkürler kardeş gerçekten başarılı bir paylaşım emeğne sağlık

geneluye

geneluye

Üye
teşekkür butonu yok ki?

Üst Alt