Panamera Türkçe Öğrendi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin


Porsche'nin tarihindeki ilk dört kapılı Gran Turismo olan Panamera, Doğuş Otomotiv'in isteği üzerine Türkçe yol bilgisayarıyla sunuluyor.

Geçtiğimiz günlerde showroomlarda yerini alan ve ilk planda Panamera S, Panamera 4S ve Panamera Turbo modelleriyle satılacak olan Panamera'da standart olarak sunulan 'Yol Bilgisayarı' Türkçe olarak kullanılabiliyor. Lüks performans sınıfında ses/müzik ve iletişim konusunda yeni standartlar belirleyen Panamera, Doğuş Otomotiv'in isteği üzerine çıtayı daha yukarı çekti.

Türkçe menü seçeneğiyle de kullanılabilecek olan 'Yol Bilgisayarı' bu sınıfta bir ilk olma özelleğine sahip. Navigasyon modülünü de içeren PCM Porsche İletişim Yönetimi sistemi ve CDR-31 ses sistemiyle birlikte teçhiz edilen yedi inç, renkli dokunmatik ekran, Türkçe menüsüyle kullanıcının daha rahat yolculuk etmesi için imkan doğuruyor.

Tuning​
 
  • Beğen
Tepkiler: dexter88
dexter88

dexter88

Üye
Ayakta alkışlarım. Teşekkürler bu nemli bir olay. Aslında Doğuş oto biraz daha sıkıştırıp bi fabrika kapa bilse Türkiyede mükemmel olur. Hep Türkiyenin parasını götürüyorlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt