Palm-Preenv Oyunları (Bütün Oyunlar) Güncellendi 07.09.2011

Sponsorlu Bağlantılar

burakkuz

Üye
ben beceremdım ama yinede çok çok çok teşekkür ederim iyi günler :S

loko34

loko34

Üye
libsgl1 paketi olmadığından preenv yükleyemiyorum.. yardım..

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
root

apt-get install preenv

apt-get install libGLES*

Bunu bir dene istersen...

loko34

loko34

Üye
Üstad yok ne yaptıysam bir türlü olmadı..
Depoları tekrar tekrar ekleyip update yaptım ve bu işlemleri sırasıyla yaptım ancak yine de olmadı.. manule olarak dosya halinde bulabilirmiyiz..?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Yeni oyunlar eklendi...:oke:

loko34

loko34

Üye
Osman kardeşim eline sağlık.. Real tennis oyununu yükleyebilir misin..?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Real Tennis oyunu şuan için uyumlu değil şayet preenv e yeni güncellemeler çıkarırlarsa çalıştırılabilir. Çıkarsa ekleriz İnşallah...:oke:

dogande

Üye
arkadaşlar Crusade of destiny de dış canlıların gölgelerinden kurtulmak mümkünmü oyun çok iyi fakat ne sorunundan kaynaklanıyorsa evler hariç renksiz şekillerle karşılaşıyorum. cevabını bilen varsa +++++ tşk

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Evet renk sorunu var, İnşallah preenvin sonraki sürümlerinde bu durum düzelir...:oke:

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Yeni oyunlar eklendi...

loko34

loko34

Üye
Basketmania oyunu açılmıyor sorunu nasıl halledebiliriz üstad..

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Pek bilgim yok... Ekran ters fakat çözümü var. Son eklenen oyunlardan en zevklisi bu.:yuru

loko34

loko34

Üye
at yarisi oyununun hali yok mu.?

hotlock

hotlock

Üye
bu dosya terini nasıl buluyosunuz bnde mydocs falna yok :vur:vur:vur:vur:vur

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
MyDocs, N900'ün ana dizinidir. Yani dosya yöneticisine girdiğinizde N900'e tıklıyorsunuzya, işte o...:yuru

KacakMazot

KacakMazot

Üye
yaaa beyler ben hawx oyunu yukledim acilmadi .ipk olarak indirdim simdi calisiyor takir takir ama ikonu masaustune atamiyorum kisa yol olarak bunun bir cozumu varmi acaba. Birde oyunlari .ipk indirmek cok daha karliymis bu sekilde direk MyDocs un icine kuruyor ve bu sekilde 2 gb lik home alani bos kalmis oluyor bundan sonra .ipk indiricem zaten yerim cok azalmisti. bilmeyen arkadaslara tavsiye ederim deneyin :D :D :yuru:yuru

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Şayet catorise yi kullanıyorsan icon oyunlar klasöründe görünmeyecektir. "Tümü" klasörüne bak altlarda bir yerdedir.:oke:

KacakMazot

KacakMazot

Üye
catorise yuklu degil ama sanirim yanlis anlasildim :D icon menude gorunuyor. benim problemim iconu kisayol olarak ana ekrana atayamiyorum diger oyunlarda problem yok ama hawx ve nfs oyunun iconu olmuyor ana ekrana atamiyorum nedenini bimiyorum. :( bu konuda yardimci olabilirmisin acaba eger bir yontemi yoksa sorun degil ama varsa yapmak istiyorum :D

zgrkara

Üye
ben şu aralar sudoku'ya sardım, gayet güzel çalışıyor ve n900 bir yana oyun dünyasında gördüğüm en başarılı uyarlama henüz denememiş olanlara tavsiye ederim.

oyunun kötü yanı ise, uygulamayı kapattığınızda kaydetmiyor olması. acaba sudoku (ea games) oynayıp da bu sorunu halledeilen var mı?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
X-Term'den şu kodları gir:

sudo gainroot

cd /home/opt/preenv/usr/palm/applications/

chmod -R 0777 com.ea.app.sudoku

:oke: