Paint Pad Software

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Paint Pad Software
Bu uygulama, Nokia 5800, dokunmatik arayüzü ile neler yapabileceğini gösteren başka bir yoludur. Ben bu denilen Mobil boya gibi başka bir uygulama inceledik. Önceki mesaja bakın. Boya ped eklenen özellikler ve araçlar ile mobil boya çok benzer.

Özellikleri ile başlamak istiyorum. Bu uygulama ekleyebilir ve üzerinde boyayabilirsiniz telefonunuza kaydedilmiş bir resim yüklemek izin verir. Resimler resim başlamadan önce ekranın etrafında sürükleyin, döndürme, yakınlaştırma olabilir. Resmi kullanıma hazır olduğunuzda, Tamam tıklayın ve boya aracı çıkageldi. Ayrıca boş bir levha ile başlayabilirsiniz. Sadece bir beyaz boş bir sayfa, size boş bir levha olarak tercih ettiğini, herhangi bir renk ile başlayın. Başka bir seçenek de fotoğraf çekmek için. Gerisi MS boya bulacaksınız aynı özellikleri. Sprey boya bu app gerçekten harika. Aynı zamanda kendi silgi ile geliyor. Ayrıca fotoğraf silebilirsiniz eğer bir not olarak, sadece boya resim silmek, hoş olurdu. Değinmek istediğim bir başka aracı Metin araçtır. Gibi basit, her yerde metin ekleyebilirsiniz.

Ben de bu app döndürmek için bir not yapmak istiyorum. Çünkü değil tüm uygulama döndürmek için desteklenen olduğunu belirtmek gerekir gibi hissediyorum; gördüğüm bazı oyunlar vardı. Fark ettim ki başka bir şey, sadece ana resim klasöründen resim yükler.Galeri klasörünün içinde oluşturulan bir kişisel klasör varsa, Paint Pad içe önce ana galeriye taşımak için var.

çeviri google translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

slmks

slmks

Üye
saolasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt