Package Disabler Pro + (Samsung) v15.2 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Package Disabler Pro + (Samsung) v15.2 [Paid]
Package Disabler Pro, Samsung cihazlar için yayınlanan ön yüklü uygulamaları kaldıran uygulamadır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: omen632, ÇaRşI 2387, arslanyurek ve 11 diğerleri

ferit.61

ferit.61

Üye
Çok teşekkür ederim paylaşım için. Doğru düzgün çalışan sürümü kalmamıştı artık neredeyse...

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Denemek istiyorum bu uygulamayı

punkornex

Üye
Çalışmıyor samsung a 50

Teom@n

Teom@n

Üye
Ücret ödeyip satın aldığım bu programın yeni versiyonunu gariptir ki geliştirici arkadaş vermiyor playstore da. Tekrar satın almak gerekiyor. Playstore hesabımdan uygulamaya gidip göster dediğimde beni 14.5 numaralı versiyona yönlendiriyor. Google a defalarca yazdım cevaplar komedi.

Neyse, teşekkür ederim paylaşımınız için, emeğinize sağlık.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

aycan54

Üye
Teşekkürler

z.turk30

z.turk30

Üye
Ücret ödeyip satın aldığım bu programın yeni versiyonunu gariptir ki geliştirici arkadaş vermiyor playstore da. Tekrar satın almak gerekiyor. Playstore hesabımdan uygulamaya gidip göster dediğimde beni 14.5 numaralı versiyona yönlendiriyor. Google a defalarca yazdım cevaplar komedi.

Çünkü samsung bu uygulamanın kullanılmaması için elinden geleni resmen ardına bırakmadı.Bu arada internet üzerinden geliştirici ile bağlantı kurup yeniden satın alım yapabiliyorsunuz..

Çok iyi zamanlama oldu,teşekkürler.

kemancım

kemancım

Üye
Package Disabler Pro, Samsung cihazlar için yayınlanan ön yüklü uygulamaları kaldıran uygulamadır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Teşekkür ediyorum, türkçe yaması var mı?

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler

mkrts

mkrts

Üye

Onun için krek 😎

muhammed0124

Üye
Oyunlar için geliştirilen bazı uygulamalar hali hazırda ücretli olan uygulamaları cracklamak içindir. Ama direkt olarak internetten crackli dosyalara erişim artık çok basit zaten. me ve kurmada sıkıntı yaşamıyorsan piyasadaki tüm uygulamalar elinin altında demektir.