p910 p800 vs için blackjack oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz™

Aziz™

Üye
p910 p800 vs için blackjack oyunu

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kacaksevgilim

ahmet352

Üye
bu bölm niye böyle kimse uğramıyo

Aziz™

Aziz™

Üye
kimsenin doğru dürüst P serisi telefonu yok olanların hepside UIQ 3 serisi.bu yüzden burası böyle bende birşeyler ekleyip güncel tutmaya çalışıyorum ama..

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
bu bölm niye böyle kimse uğramıyo

İki sebeb var
1. P serisinden UIQ2 modelleri artık çok nadir bulunuyor.Ve üzerine UIQ3 P990İ P1İ M600İ gibi 3 temel direk çıkınca ister istemez ikinci plana atıldı

2.UIQ3 VE UIQ2 Versiyonları tamamen piyasadan kalktı.Sebebine ise asla anlam veremiyorum.Özellikle UIQ3 OS9.1 ile eş değer.Buna rağmen esnek yapısı ve başarılı şekilde üzerine inşa edilmiş UIQ3 oldukça stabil.Ve symbian versiyonlarında şuanki symbianlarda bile olmayan modlama özelliğine sahip(yani telefona istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz kulaklık modu ses yükseeltme modu kamera modu wlan modu v.s diye gider) ve belkide şuan bile symbian dokunmatiklerinden daha başarılı.UIQ2 bilmem ama UIQ3 öldürmeleri S.E sonunu getirdi bence
şuan ben P1i kullanıyorum UIQ3 yüklü ve symbianı yeniden kaeşfetmemi sağladı modlamak ayrı bir haz bu telefonları
ve son olarak UIQ2 bölümündeki gayretlerinden dolayı seni taktir ederim

Aziz™

Aziz™

Üye
çok teşekkürler kardeşim.forumumuzun birkaç bölümü böyle.benimde kullandığım bir telefon p910i olunca dosyalarımı paylaşmak istedim.birkaç kişinin konuya bakması bile beni mutlu ediyor.çok sağol:)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Aziz™;2186408' Alıntı:
çok teşekkürler kardeşim.forumumuzun birkaç bölümü böyle.benimde kullandığım bir telefon p910i olunca dosyalarımı paylaşmak istedim.birkaç kişinin konuya bakması bile beni mutlu ediyor.çok sağol:)

Ne demek kardeşim sen sağol.Bu konuyu güncel tutmaya çalışman bile takdire şayan.UIQ3 bölümünede ben bir iki birşeyler ekliyeyip güncel tutmaya çalışıyorum.Zamanında P910 i alacaktım ama telefoncudaki tusunun biri çalışmıyordu bende vazgeçmiştim.Yılalr sonra kısmet P1i ye oldu.Seviyorum ya ben UIQ3 p1i mi:)

Aziz™

Aziz™

Üye
bende çok istiyorum UIQ 3 serisinden birtaneyi almayı ama şimdilik durum elvermiyor kısmetse bende alacağım

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Aziz™;2186829' Alıntı:
bende çok istiyorum UIQ 3 serisinden birtaneyi almayı ama şimdilik durum elvermiyor kısmetse bende alacağım

İnşallah kardeşim en kısa zamanda alırsın

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler. blackjack e bayılırım

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim kardeşim:)

teşekküe ederim hakan sağol:)

Aziz™

Aziz™

Üye
..?

Hijacker_worm

Hijacker_worm

Üye
Teşekkürler...

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim..

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt