P1i Youtube izlemek için wireless modem ayarı

Sponsorlu Bağlantılar

tuntek

Üye
    Konu Sahibi
P1i Youtube izlemek için wireless modem ayarı
Arkadaşlar herkese merhaba.Aranıza yeni katıldım Pc'den youtube'a girdiğimde P1i ile ilgili youtube izlemek için modemden dmz ayarlarını enable (açık) yapıyor ve youtube'ı p1i'den rahatça izliyor belki bu faydalı olabilir,incelemek isteyenler için linki veriyorum.Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: velvet

bardak25

Üye
link yokki burada..

tuntek

Üye
    Konu Sahibi
Yotube videosu olduğundan ve şu andada youtube devletçe yasaklandığından link gözükmüyor.

jujuenter

Üye
P1 de flash player varmı ?

tuntek

Üye
    Konu Sahibi
İşte youtube videosunu p1'de wifi bağlantısına bağlanarak nasıl izliyor UIQ 3 için flash player yok bende biliyorum ama bu adam izliyor işte.

albatros2003

Üye
P1 Hakkında Bilgisi Olan Varmı Online???

ecetin1

Üye
valla p1 den video izlemek isteyen varsa diye site var oradan izleniyor.tavsiye ederim en azından

adadesigner

Üye
p1 de yuotubeden video izlenebiliniyor ancak baglantı gprs ten izlenıyo ben wifi den de denedim video yuzde 100 oldu dıyor kalıyor oyle ancak arkadasın belırttıgı olayı denemedım onuda denedıkten sonra ızlenıyorsa super...

empty001

Üye
beyler p1i de televizyon veya herhangi bir görüntüyü net üzerinde izlemenin tek yolu var oda ana menü \eğlance\video\diğer\link aç\videonun adresi /aç

ben katoloğun yalancısım (43 syf akışlı videoları oynatabilmek) ben denedim yapamadım bence deneyimn yapabilen arkadaşlar cevap yazsın

tdemiray

Üye
y5y5y5y5y 5ye5yeyweywe5ye5y e5ye5 yey5e 5ye5

can.su

can.su

Üye

Modem ayarlarından DMZ yi etkin kılacaksin ve alttaki ayarlardan telefonun ip sini ekleyeceksin.. Resimde gösterdim... p1i de denedim gayet başarılı...

hoss

hoss

Üye
dns ayarlarına gerek yok youtube nin yasagı kalktı cepten hiçbir ayar yapmanıza gerek yok

Üst Alt