Özlediğimiz Nokia Mağaza'sı Yeniden Geldi ve Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
Abi Türkiye'de hiç kimsede N serisi telefon yok! Ben çok aradım N82 çok istiyordum ki hala da istiyorum. Ama kimsede yok! Bir iki tane denk geldi onlar da çok yüksek fiyata satıyorlar. Hepsini geçtim kimse telefonlarının parçalarına bakmıyorlar bile. N82 alıcam örnek adamda ne hafıza kartı var ne bilgisayara bağlama kablosu. Onlar olmadıktan sonra ben ne yapıcam o telefonu alıp.
Bende N73 var ama satmam kimseye. Bir de üstüne üstlük klavyeli serilerinden almayı düşünüyorum.

atabey17mentese

Üye
n73 vardı bende takoz gibi kalın olan arka kamerası kızak açılır kapanan değil mi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Forum kurallarının her kategoride geçerli olduğunu unutmayınız, bir dayatma asla olamaz herkes fikirlerini paylaşır ama hakaret ve dayatma asla olmaz. İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Hasand.

Hasand.

Üye
Evet, arka kamera kızaklı. Onda bir tek sorunum var. Kasa çatlak ve değiştirmem gerekiyor.
Bende de vardı zamanında N73 düz olanını N73 muzik editon yapmıştım değişen fazla bir şey olmamıştı tema ve biraz müzik sesi artmış gibiydi soldaki tuş müzik tuşu olmuştu

Cadillac34

Üye
Bende de vardı zamanında N73 düz olanını N73 muzik editon yapmıştım değişen fazla bir şey olmamıştı tema ve biraz müzik sesi artmış gibiydi soldaki tuş müzik tuşu olmuştu
İş yerinde çalışırken açıyordum müziği mahalleye dinletiyordum. :D Ön kamerası ile çok selfieler çekmiştim zamanında. Kasa köşelerinden çatlak ve arka kamera çalışmıyor.

PALA.

PALA.

Üye
İş yerinde çalışırken açıyordum müziği mahalleye dinletiyordum
Gerçekten muazzam sesi olan bir cihazdı arkadaşım almıştı sesi duyunca şaşırdım, o zamanki telefonlar sinek vızıltısı gibiydi

Cadillac34

Üye
Gerçekten muazzam sesi olan bir cihazdı arkadaşım almıştı sesi duyunca şaşırdım, o zamanki telefonlar sinek vızıltısı gibiydi
Çift hoparlör var telefonda. :D Aynı özellik N95'te de var. N73'te sadece Wi-Fi yok.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
N82 bulabilsem alacam ama Türkiye'de kimsede yok. Bir iki tane denk geldi 600 lira istiyorlar. İçinde ne hafıza kartı var ne de bilgisayara bağlama kablosu.

emreli01

emreli01

Üye
N82 bulabilsem alacam ama Türkiye'de kimsede yok. Bir iki tane denk geldi 600 lira istiyorlar. İçinde ne hafıza kartı var ne de bilgisayara bağlama kablosu.
N73 var [emoji3] bağlantı kablosu ve orijinal şarj aleti ne kadar verirsin [emoji3]

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [emoji1279] [_Σ_M_R_Σ_] [emoji1279] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

PALA.

PALA.

Üye
sahibinden.comda 300 liraya sıfırı varmış, satıcı nasıl biri bilmiyorum

Cadillac34

Üye
Bu siteye baktın mı?

kadikoy

kadikoy

Üye
Bende orjnal N82 var.ilk sahibiyim.arka kamera arızalandı KVK ya getirdim.2 yıl önce 170tl kamera tamirine istediler.kızdım yaptırmadım.öylece duruyor.kutusundan çıkan usb kablosu ,kulaklık ve yedek piline varıncaya kadar duruyor.3g ile ön kamerasından görüntülü görüşmesi yapıyor.hafıza kartı var 16gb.Teknosadan aldım faturasıda var.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bende orjnal N82 var.ilk sahibiyim.arka kamera arızalandı KVK ya getirdim.2 yıl önce 170tl kamera tamirine istediler.kızdım yaptırmadım.öylece duruyor.kutusundan çıkan usb kablosu ,kulaklık ve yedek piline varıncaya kadar duruyor.3g ile ön kamerasından görüntülü görüşmesi yapıyor.hafıza kartı var 16gb.Teknosadan aldım faturasıda var.
helal olsun

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kardeşim neredeyse 10 sene geçmiş telefonun üstünden neden 300 lira para vereyim? Miladı dolmuş bir telefona ben 300 lira veremem. Kendi N73'ümü 120 lira fiyatla satışa sundum aylardır alan yok. Üstlelik içinde herşeyi de var. Sahibinden'e filan çok baktım merak etme yok işte. Olanlara da çok para istiyorlar. Sanırsın yeni telefon.
Kamera umrumda değil. N-Gage oyunlarını oynamak için istiyordum ben N serisi telefon. Şimdilik N73 ile idare ediyorum. Sen o telefona 200 liradan aşağı para istemezsin zaten.

PALA.

PALA.

Üye
Kardeşim neredeyse 10 sene geçmiş telefonun üstünden neden 300 lira para vereyim? Miladı dolmuş bir telefona ben 300 lira veremem. Kendi N73'ümü 120 lira fiyatla satışa sundum aylardır alan yok. Üstlelik içinde herşeyi de var. Sahibinden'e filan çok baktım merak etme yok işte. Olanlara da çok para istiyorlar. Sanırsın yeni telefon.
Bir iki tane denk geldi 600 lira istiyorlar
Verilmez zaten, 600 lira istiyorlar dediğin için söyledim. Sıfır bile olsa en fazla 100-150 lira olmalı, senin gibi özel ilgisi olanlar alabilir. Bu zamanda piyasası olmayan cihaza bu fiyat çok

Hasand.

Hasand.

Üye
Bit pazarlarında 5 TL -10 TL alırsın

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Aynı yazıyı 3 defa yazmışsın. Neden bit pazarına gidecek mişim? Yukarıda da dediğim gibi ihtiyacım olduğundan değil. Sadece oyun oynamak için alıcam telefonu.
Verilmez zaten, 600 lira istiyorlar dediğin için söyledim. Sıfır bile olsa en fazla 100-150 lira olmalı, senin gibi özel ilgisi olanlar alabilir. Bu zamanda piyasası olmayan cihaza bu fiyat çok
Bizim insanımız işte milleti nasıl soyarımın derdinde. Letgoda bunun örnekleri çok. Adam 15 sene önce çıkmış telefona sırf herşeyi var diye 500 lira para istiyor. O para ile gider android telefon alırsın.

Hasand.

Hasand.

Üye
Aynı yazıyı 3 defa yazmışsın. Neden bit pazarına gidecek mişim? Yukarıda da dediğim gibi ihtiyacım olduğundan değil. Sadece oyun oynamak için alıcam telefonu.

Bizim insanımız işte milleti nasıl soyarımın derdinde. Letgoda bunun örnekleri çok. Adam 15 sene önce çıkmış telefona sırf herşeyi var diye 500 lira para istiyor. O para ile gider android telefon alırsın.
Seçim senin ...

kadikoy

kadikoy

Üye
symbian yazılımı olan nokia telefonların tuşluları,gps ve 3g özelliği olanlar ; oto takip,ev takip ,çocuk veya yaşlı insanların takip cihazı olarak kullanılıyor.ayrıca sms ve görüşme takibide yapılıyor.özetle ;Bu telefonlar böyle özelliklerinden dolayı aranıyorlar.Benim rakkamım 500TL dir.aşağı olmaz.

Üst Alt