Özkan Ç. - Symbian Veda -

Sponsorlu Bağlantılar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
:) sakladım linki :) elbette kardeşim öneririm abartmak gibi olmasın ama ben c5'i bu fwde sevdim :)

• Beğen
Tepkiler: cimbomlusinan

cimbomlusinan

Üye
Kuruyorum o zaman
Yine whatsapp kontör yiyecek ama olsun :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
yok yemez programlar yazılım yanında yok kendin yükle istediğini :)

CrazyTeen98

Üye
Teşekkür Ederim Kardeşim Çok Güzelde Biz Bu Sertifika Hatalarını Nasıl Halledicez.. Normal Sürümde Yaptım Ama Bu Cfw yi yükleyince yapamadım... Yardımcı olursan sevinirim...

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür Ederim Kardeşim Çok Güzelde Biz Bu Sertifika Hatalarını Nasıl Halledicez.. Normal Sürümde Yaptım Ama Bu Cfw yi yükleyince yapamadım... Yardımcı olursan sevinirim...
Rica ederim, sertifika hatasi giderilmisti diye hatirliyorum ama, ben o zaman tamamen sorunsuz hatta yeni cikan sertifikalama yöntemini uygulamistim. Pek aklimda kalmadi maalesef symbian bölümünde arastirabilirsin.

CrazyTeen98

Üye
Tamam bi bakıyım...Kardeşim Sen RomPatcherPlus ı dahili bileşen yapınca ben yeni Rompatcher kuramıyorum... O yüzdende Hackleyemiyorum.

Son düzenleme:
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
yamayı hafıza kartına at ?

.caner.

.caner.

Üye
Hani birakmistin :ehe

CrazyTeen98

Üye
Attım kardeşim bu seferde open4all diye olan bi yama aktif olmuyo kırmızı x oluyor bi bilgin varmıYa kardeşim sanırım bunun nedeni Rom Patcher ile uyumlu olmamasıymışş.. Ben bu Rom Patcheri nasıl güncellerim ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Attım kardeşim bu seferde open4all diye olan bi yama aktif olmuyo kırmızı x oluyor bi bilgin varmıYa kardeşim sanırım bunun nedeni Rom Patcher ile uyumlu olmamasıymışş.. Ben bu Rom Patcheri nasıl güncellerim ?

uygulama yamayi gormuyodur Yamayi tel hafizasina patcher klasorune at

CrazyTeen98

Üye
Kardeşim pardon ben önceki mesajda tel hafızasını okumamışım. Ben hafıza kartına attım zaten. Tel hafızasına atınca hiç görmedi... Aktif olmuyor galiba benm rom patcherle uyumlu dğeilmiş ama bende Rompatcherı kaldıramıyorum dahili bileşen olarak eklmiş arkadaş. Kardeşim yardım edinde rom patherın yeni sürmünü yükleyelim...

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Daha güncel halini gomebilirsin ama bildiğim oda güncel sorun neden oluyor anlamadim ama fazla yorum yapamiyorum unuttum çünkü :)

CrazyTeen98

Üye
Nasıl yapıcam kardeşim bi yardım etsen ya yoksa bidaha cfw atıcam başkasını...

CrazyTeen98

Üye
Tamam Dostum ne yapalım artık başka cfw yüklicem ama cfw harikaydı :D

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.
LimePie

LimePie

Üye
symbianmı öyle birşeymi varya :D hakkını yemiyelim ama işi bitti artık

Üst Alt