Özkan Ç.-C5-03-v23-Belle Shell-CFW-(İlk Göz Ağrım)&Bellebarlı-Belle-Shell-07.12.12

Sponsorlu Bağlantılar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
iyi kullanımlar dostum :)

hamzaokuss1

Üye
özkan kardeş daha güzel cfw ler bekliyoruz senden gerçi c5 in modası geçti biraz :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
fw ile uğraşmıyorum artık dostum ki bu boş iş diyebilirim :)

trojennx

Üye
kardeşim kurulumunu pek anlamadım phonix felan demişssin ben bitane yapmıştım cfg ama omg jafla yuklemıştım bunu nasıl yapıcagımı anlamadım. yardımcı olursan denemek ısterım.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
phoenix yükleme işlemi için kullanılan uygulamadır ve aslında yükleme işlemi detaylı olarak anlatilmaktadir

Ysn152

Ysn152

Üye
Gzel Olmuş Eywallah

assassins1911

assassins1911

Üye
peki beğenmezsek nası geri kaldırabilecez ??

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
orjinal ofw yi geri yüklersin phoenix ile.:oke:

assassins1911

assassins1911

Üye
peki çalışan uygulamalardaki belle shell i telefona gömemezmiyiz ramblow çalıştırınca bütün herşey kapanıyor telefona reset atmak zorunda kalıyorum

inan61

Üye
Kardeşim güzel yapmıssın da ben beceremedim heralde :D dedigin seyleri yaptım ama tel acılınca sistem hatası diyo ve bu resimlerdeki temalar falan yok bi yardım etsen

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
KURULUMU BİE DAHA ANLATIR MISIN PHONEXİ KURDUM KURULUMU ANLAYAMADIM

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar herşey detaylı olarak anlatıldı, yineleyemem.

beatboxqwe

Üye
peki çalışan uygulamalardaki belle shell i telefona gömemezmiyiz ramblow çalıştırınca bütün herşey kapanıyor telefona reset atmak zorunda kalıyorum
ramblow dan istedigin uygulamanin uzerine gel secenekler de koruma degistir de boylece koruma degistirdigin uygulama ram temizligi yaparken kapanmaz

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Arkadaşlar herşey detaylı olarak anlatıldı, yineleyemem.
firmware update'ye tıklıyorum product code'un yanındaki 3 noktaya tıklıyorum hata veriyor ''neither dp1.0 nor dp2.0 was found for the product'' falan yazıyor yardım eder misin ?abi ben kurdum ekranda 1 install yazmadı ama çalışıyor sanki bir yardım eder misin kurulkumum yarım mı kaldı

xcan21

Üye
abicim bekleme ekranındaki arkaplan resimlerini resimleri verebilirmisin?

Be_

Be_

Üye
diğer cfwleri yükledim ama bunu yükleyemedim neleri değiştireceğimizi açıklarmısınız

Üst Alt