Özkan Ç.-C5-03-v23-Belle Shell-CFW-(İlk Göz Ağrım)&Bellebarlı-Belle-Shell-07.12.12

Sponsorlu Bağlantılar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

MrStyle

Üye
Abi bunda belle top bar var dimi?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
belle shell'in içeriğinde var

MrStyle

Üye
Flashing files listing retrieving failed 0x84210021(-2078212063)-
firmware: CRC checksum of file c/rogramfiles/nokia/phoenix/product/rm-697_23.0.015_C01_prd.rofs3.fpsx does not match with the cheksum in data-package hatası alıyorum abi şimdide

- - - Eklendi - - -

birde abi telefon açılmıyor.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
flaşlamada bir yanlışlık yapmışsın. Adımları yeniden doğru bir şekilde uygulayıp dene. Yine açılmazsa başka fw yükle şuan dışardayim elimden bişey gelmez

MrStyle

Üye
Tamam telefonu düzelttim şimdi cfg de yardım et abi

- - - Eklendi - - -

geldiğinde abi hatadaki dosyayı upload ediverirsen sevinirim.

- - - Eklendi - - -

Abi gelince tw den halledermisin ben ö.m ile attım ıd şifreyi şimdiden saol

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
abim şimdi dosya indirip upload edemem sen navifirmden indirirse baştan tüm dosyaları indir.

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
İnternette o kadar araştırdım yine seninki uydu bana :) Sanırım sonunda ben de cfw yükleyeceğim. Hayırlısı :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
:) yükle tabi değişiklik olur dostum. iyi kulanımlar :)

Mr.ED

Mr.ED

Üye
Hocam diğer bellebar cfwnizden sonra bu belle cfwnizi yüklemek istedim fakat. Firmwire update kısmında phoneix cfw dosyalarını görmüyor ve product code'a tıklayınca şöyle bir hata mesajı veriyor. "Ne DP1.0 ne de DP2.0 ürünüz için bulanamadı ya da ürününüzün bir kimliği yok." Diğer cfw'lerde böyle bir soruna rastlamamıştım.
Bu arada ilk sayfadaki ilk linkteki cfw indirdim içinden 4 adet dosya çıktı(RM-697 dosyası için).
Bu belle arayüzüne sahip olduğu için daha çok hoşuma gitti bunu yüklememde yardım ederseniz sevinirim

134ugurcan

134ugurcan

Üye
sistem hatası falan veriyor müzikde?

- - - Eklendi - - -

ve birde galariye giriyor 10 sn içinde çıkıyor

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
yüklemede sıkıntı vardır böyle bir sorunla karşılaşılmadı

hamzaokuss1

Üye
yüklemede sıkıntı var

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar windows7 64bit Neither dp1.0 nor dp2.0 ... hatasını alıyorum. Dosyaları x86 ya yüklüyo acaba bu yüzden mu sorun?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
navifirmden orjinal eşyaları indirim rm-697 klasörune atıp o klasörude programfiles nokia phoenix products içine atıyor musun ? Yüklemede sıkıntı yok.

hamzaokuss1

Üye
kardeş benim bilgisayar win7 64bit olduğundan program filese yüklemiyor phoenxi program dosyaları x86 ya yüklüyo. Galiba bundan kaynaklanıyo o sorun.

- - - Eklendi - - -

kardeş benim bilgisayar win7 64bit olduğundan program filese yüklemiyor phoenxi program dosyaları x86 ya yüklüyo. Galiba bundan kaynaklanıyo o sorun.

- - - Eklendi - - -

kardeş bi de ben navifirmi indirmedim sadece özkan ç v23.0.015 belle shell klasöru bi de phoenixi indirdim. O klasörun içindekileri de phoenixin içinde product dosyasının içine RM-697 diye dosya oluşturdum onun içine attım.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
ışte onları oraya atmayacaksin dostum navifirmden indirdiklerini o klasöre atıcaksin ilk sayfada yükleme işlemini oku

hamzaokuss1

Üye
kusura kalma kardeş ilk defa cfw atacağım telefona navifirmi indiricem, navifirmden telefona uygun dosyaları ındircem onlari atıcam phonexe, doğru anlamış miyim?

- - - Eklendi - - -

ilk defa cfw yüklüyorum kardeş kusura kalma. Navifirm ındireyim yine beceremezsem burdasn zaten sorarım sana :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle yapacaksn dostum :) diğer adımlar ilk sayfada var olmadı yine sorarsın

hamzaokuss1

Üye
kardeş tekrardan rahatsız ediyorum bu sefer sorum navifirm le ilgili giriyorum hata alıyorum:

service specific exception
:
com.nokia.posti.server.caresuite.webservice.UnauthorizedFault

Bir de navifirm kapatıldı diye duydum ne kadar doğru? Şimdiden çok teşekkür ederim benimle uğraştığın için:)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
bilgim yok dostum doğrudur kapatılmış olabilir uzun süredir bakmıyorum.

Üst Alt