ÖZKAN Ç.--BELLEBAR-- C:122 Mb--OFW-v23.0.015-31.01.2013✔

Sponsorlu Bağlantılar

iskader

iskader

Üye
Üstad pil kullanımı nasıl diğer telefonum da kullanıcam orjinale göre daha az daha çok bilgi verebilirmisin teşekkürler.

romanci05

romanci05

Üye
emeğinize sağlık

okkes2700

Üye
kardes sırf belle bar için kurmustum ama bu sorun ortaya cıktı bunun için cfw yi değiştirmek istemiyorum lütfen bi yardım edin..... :(

MaxiModder

MaxiModder

Üye
Dostum Modlar genelde ortak zaten. Benim CFW konumdaki modlarla kendi modlarını kıyasla sende hangisi fazlaysa o modları dene sadece. uzantısı *.exe olan bi dosyadır büyük ihtimal

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Üstad pil kullanımı nasıl diğer telefonum da kullanıcam orjinale göre daha az daha çok bilgi verebilirmisin teşekkürler.

çoktandır orjinal kullanmıyorum dostum ama belleshell'e oranla arasında çok fark var daha fazla gidiyor şarjı.
kullanırken wifi'yi kapalı tutmaya ekran parlaklığını çok fazla yükseltmemeye dikkat edin şarjı iyi :oke:

- - - Eklendi - - -

emeğinize sağlık

Rica ederim.

- - - Eklendi - - -

kardes sırf belle bar için kurmustum ama bu sorun ortaya cıktı bunun için cfw yi değiştirmek istemiyorum lütfen bi yardım edin..... :(

kardeş uyguladığım modları kontrol edeceğim bakalım sorunu çözeriz umarım.

- - - Eklendi - - -

Dostum Modlar genelde ortak zaten. Benim CFW konumdaki modlarla kendi modlarını kıyasla sende hangisi fazlaysa o modları dene sadece. uzantısı *.exe olan bi dosyadır büyük ihtimal

evet geneli ortak. peki hoca kontrol edicem

- - - Eklendi - - -

tuş kilit modu ile ilgili olabilir mi engin?
popupclock.exe'den ??

MaxiModder

MaxiModder

Üye
Büyük ihtimal o zaten

okkes2700

Üye
kardes nasıl gidiyo bekliyorum eve gidicem .....

okkes2700

Üye
tmm kardes 19 kadar burdayım bende işyerindeyim evde net yok kurup gidim diyorum . yarın çalışmıyorum.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardes 19 kadar burdayım bende işyerindeyim evde net yok kurup gidim diyorum . yarın çalışmıyorum.

inşallah olur kardeşim deniyorum modları ama ya olmuyor yada telefn açılmıyor bakalım düzelir elbette sorun ama doğru yerde mi çalışıyorum o da muamma :)

MaxiModder

MaxiModder

Üye
Revolve yi temizledim rahatlattım 122 mb c hafızada yaptım bomba gibi:D

okkes2700

Üye
kardes belle bar da yaptın mı?

MaxiModder

MaxiModder

Üye
hayır kendim kullanmadığım için yapmadım . Yayınlayacağım cfw de olur ama

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
kardes belle bar da yaptın mı?

kardeş sorununu çözdüm ofw aynı duruyor senin dediğin problemi çözdüm şuan upload ediyorum upload olunca link atıcam ilk sayfaya ordan yükleyebilirsin..
hayırlı olsun tekrar..

okkes2700

Üye
tmm kardes de cfw yi ne zaman yayınlıcan ?

MaxiModder

MaxiModder

Üye

kardeş sorununu çözdüm ofw aynı duruyor senin dediğin problemi çözdüm şuan upload ediyorum upload olunca link atıcam ilk sayfaya ordan yükleyebilirsin..
hayırlı olsun tekrar..

Özkan popupclock muymuş :D

Üst Alt