ÖZKAN Ç.--BELLEBAR-- C:122 Mb--OFW-v23.0.015-31.01.2013✔

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
ev ekranında telefon ve git yerinede simge ekle :)

mrexper3

Üye
peki bu nokia'nın yayınladığı orjinal yazılım dosyalarını nereden bulabilirim ?

eertgrl

Üye
bellebar ile belleshell i aynı anda kullanmak mümkün mu :) Bide bu cfw leri (birini veya ikisini de) yükledikten sonra mağaza daki uygulamalardan yararlanabiliyo muyuz sorun çıkıyo mu ? :)
Emeğine sağlık gerçekten IYI sin ! :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
evde yazarım :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi

tamam :oke:

- - - Eklendi - - -

peki bu nokia'nın yayınladığı orjinal yazılım dosyalarını nereden bulabilirim ?

navifirm 1.7 programı ile bulursun.

- - - Eklendi - - -

bellebar ile belleshell i aynı anda kullanmak mümkün mu :) Bide bu cfw leri (birini veya ikisini de) yükledikten sonra mağaza daki uygulamalardan yararlanabiliyo muyuz sorun çıkıyo mu ? :)
Emeğine sağlık gerçekten IYI sin ! :)

elbette mümkün :)
elbette yararlanırsın sıkıntı olmaz. sadece ufak birşey var cfwlerimde ovi mağaza bulunmuyor :) ama bilgisayara bağlayıp nokia suite'den istediğin programı yükleyebilirsin.

Teşekkürler :)

mrexper3

Üye
peki bilgisayara geçeyim hemen yapmaya çalisıcam inşallah başarabilirim

okkes2700

Üye
kardes bu arama yaparken tusları kilitliyo. Önceden arama yapıp müzik dinliyodum simdi yapamıyorum bi yardım edin ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
kardes bu arama yaparken tusları kilitliyo. Önceden arama yapıp müzik dinliyodum simdi yapamıyorum bi yardım edin ?

arama yaparken tuşlar kilitlenir zatenki :)

dostum dediğini anladım bendede oluyor o ama nedenini çözemedim diğer cfwlerde de var bu durum.
sorun şu demi; arama yapıyorsun konuşma başlıyor ne kadar kilit açma tuşuna bassanda açılmıyor başka tuşda işlemiyor kırmızı tuş hariç.

okkes2700

Üye
aynen öle kardes nasıl cözücez bu sorunu ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
aynen öle kardes nasıl cözücez bu sorunu ?

kardeş sadece bunda olsa şundan olabilir diyecem ama diğerlerindede var ben bunu ilk belle shell'de fark ettim sonra başka(kendimin olmayan) cfwlerde yükledim ama sorun onlarda da vardı o yüzden bulamadım sorunu:bilmm

kadolak31

kadolak31

Üye
hocam fw de qt yükleme sıkıntısı oluyor mu ya da içinde hazır var mı ?

okkes2700

Üye
kardes bu cfw de tus acılısı yandan basınca direk acılır sekilde yapamaz mıyız ?

mrexper3

Üye
kardeşim gerçekten çok süper bir cfwymiş bu ancak bu rompatcherdeki patchların anlamları falan ne bende çoğu çalışmıyor onların bu 3in1 çalıştı bass çalıştı ne oluyo bunlar bi açıklama yapsan

MaxiModder

MaxiModder

Üye
Revolve de yok o hata :) o bi mod dan oluyor dene tek tek özkan hatrlamym şuan

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim gerçekten çok süper bir cfwymiş bu ancak bu rompatcherdeki patchların anlamları falan ne bende çoğu çalışmıyor onların bu 3in1 çalıştı bass çalıştı ne oluyo bunlar bi açıklama yapsan

3in1 packini auto yap. Klavye ve boyutu open all yamalarinın ucunu aktif yapar. Small softkeys yamasi ekranı yan çevirdiğinde seçenekler ve çıkış turlarının o kısımları daraltıyor ekran genişliyor yani. Topbarpatch şarj ve şebeke kısmını kaldırır. App to screen da ekranı genişletir. Patch'in üzerine gelip seçeneklerden patch info dersen ıngilizce kısa öz açıklamaları bulunuyor.

- - - Eklendi - - -

Revolve de yok o hata :) o bi mod dan oluyor dene tek tek özkan hatrlamym şuan

Onda dikkat etmemişim demek revolvede yokmuş :)
Tuş kilit titreşimini kaldırmak için bi mod vardı aceba ondan kaynaklı mi oluyor tabi denemeden anlayamamda

okkes2700

Üye
Kardes halledersen cok minnettar kalırım.

Üst Alt