ÖZKAN Ç.--BELLEBAR-- C:122 Mb--OFW-v23.0.015-31.01.2013✔

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Özkanım eyvallah.Acaba tuş kilidi gene yandan basılınca açılıyor mu direkt ? Ona göre orjinal tuş kilidi dosyalarını atıcam.Bir de Bekleme ekranı gene sensorle donuyor mu ? Donuyorsa onu nasıl iptal edebilirim ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
ethem onu nasıl yaparız bilmiyorum hangi dosya ile ilgili onu ogrensek orjinal fw içinden dosyayı alıp buna atsak düzelir ama ona sıra gelmedi valla birsürü mod ile uğraşınca onu unuttum şimdide yeni ofwyi tamamladım tekrar flaşla uğraşmak istemiyorum. Sen bu orjinal dosyaları bi dene. Arama ekranı iptal etme mod varda bekleme nasıl duzeltilir bilmiyorm. Rica ederim

• Beğen
Tepkiler: hasan karadağ
hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
ortak ulaş bana faceden yardımın lazım :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Arkds olark eklme yk mesaj atmstm hafiz :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Simdi mesajda atilmiyor :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Ozeldn mesaj attm face link :)

1amisos

1amisos

Üye
Öncelikle ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.Bir sorunum var yuklerken usb dead modu seçmedım daha doğrusu seçemedim telefon sorunsuz çalışıyor ama ozelliler tam yüklenmemiş sanırım

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
o özelliği seçmek için yuklerken tel kapalı olmalı.

1amisos

1amisos

Üye
Hocam alternatif font ekleyemez misin?Internette gezinirken yazılar okunmuyor diğer fontları kullanınca bazı karakterlerde sorun oluyor

- - - Eklendi - - -

Hocam alternatif font ekleyemez misin?Internette gezinirken yazılar okunmuyor diğer fontları kullanınca bazı karakterlerde sorun oluyor

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
opera mini kullanmanı tavsiye ederim dostum hem daha performanslı hem daha az veri harcıyor ne yazıkki fw ile uğraşmıyorum değişiklik yapamam o yüzden

1amisos

1amisos

Üye
opera mini kullanmanı tavsiye ederim dostum hem daha performanslı hem daha az veri harcıyor ne yazıkki fw ile uğraşmıyorum değişiklik yapamam o yüzden
Hocam öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim baya bi yorum okudum herkese cevap vermişsiniz.Büyük ihtimal opera kullanırım ama yeni fontu dört gözle bekleyecem.Bu arada gözüme çarpan bi sorun şu webden çıkış yapınca 3 4 saniye takılıyor,Artık tekrar ilgilenince alternatif font işini ve dediğim sorunu çözersiniz :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
tarayıcı takılması normal aslında nokia bu sonuçta :) fw ile ilgilenirsem muhakkak yaparım dostum :)

1amisos

1amisos

Üye
hocam flv dosyalarını oynatmıyor benim videolarımın çoğu da flv uzantılı var mi çözümü

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
flv desteği yokki cihazda

Üst Alt