ÖZKAN Ç.--BELLEBAR-- C:122 Mb--OFW-v23.0.015-31.01.2013✔

Sponsorlu Bağlantılar

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
kontrol ediyorum hep zorluyorum bazen bakayım hata verecek mi diye bir sorun yok ama temayı halledebilirsem birde topbar için metalci melek birşey düşündü çalışırsa onu deniycem yarın oda olmazsa yapacak birşey yok :)

Sağlık olsun :)

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
yazılım co iyi olmuş ta (özkan ç) nela yapmasaydı iyiyidi

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye

Gravity sosyal ağ için kullanılan bir program. Facebook, twitter gibi.
Normalde açılıyor mu yada bilmiyorum dostum hiç denemedim. Flv desteği yok diye biliyorum ?

- - - Eklendi - - -

Bu ofwde her mod çalışmıyor. Çalışması gereken bile yani. Ben ama birkaç modu birleştirip çalıştırdim sürükleme ekranı hangi mod olursa olsun ekran soluk gösterir ve sürüklemeden sıkılırsin ama istersen yapabilirsin tabiki. Birde belle topbar'i ayarlayabilirsem birini normal tuş kilitli diğerini sürüklemeli çıkartmayı düşünüyorum.

- - - Eklendi - - -

Üzerinde çalıştığım bir ofw var dostum ama belle topbar'i uyarlamaya çalışıyorum birkaç gündür yoktum zaten bakamadım şuan beklemede yani

- - - Eklendi - - -

Inşallah olur kardeşim uğraşıyorum bakalım :).

Hocam nolur sürüklemeli yapacağım diye 10 tane flaş attım bi yapsan şu cfwye 122 liğe sürüklemeli =D

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye
ne zamana yaparsın hocam zahmet oluyo ama =D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
ne zamana yaparsın hocam zahmet oluyo ama =D

valla kesin birşey yok ama ilerleyen günlerde yaparım. yeni ofwyi yaparken araya bunu karıştırırım üzerine sürüklemeli tuş kiliti ekleyip yine bu konuda yayınlarım ama yardın olur başka gün olur ona birşey diyemem :)

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye
saol hocam en kısa zamanda yeni cfwni bekliyoruz =D

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye
=D tmm hocam =)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
:d:

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye

valla kesin birşey yok ama ilerleyen günlerde yaparım. yeni ofwyi yaparken araya bunu karıştırırım üzerine sürüklemeli tuş kiliti ekleyip yine bu konuda yayınlarım ama yardın olur başka gün olur ona birşey diyemem :)

walla yeni fark ettim =D tam öle bişey istiyorum

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
sürüklemeli sandığın kadar heyecan erici olmaz ama parlaklık değerini ayarlayamazsın o yüzden soluk kalır dışarda görünmez hatta :)

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye
Evet Hocam ben buldum denedim hiç birşey çıkmadi saat bide bt,kilit vb logolar var başka birsey yok :tşk:

- - - Eklendi - - -

onu ayarlayamazmıyız ? hani biri aradağında oluyoya ondan yapamazmıyız ? :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Evet Hocam ben buldum denedim hiç birşey çıkmadi saat bide bt,kilit vb logolar var başka birsey yok :tşk:

- - - Eklendi - - -

onu ayarlayamazmıyız ? hani biri aradağında oluyoya ondan yapamazmıyız ? :D

tamam ben ayarlayım eklerim konuya :oke:

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye
Saol hocam ya süpersin :D

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Sürüklemeli kilit ekranı eklendi!