Galaxy S4 i9500 OzcanRom v5.2 XXUGNH4 KitKat 4.4.2 [S5 FEATURES]

Sponsorlu Bağlantılar

cardanadam

cardanadam

Üye
Tamam şimdi iniyor

metnes71

Üye
su an yukleniyor ,bakalım memnun kalacakmıyım

kurulum bitti hoşuma gitti , yapanın ellerine sağlık

sadece s5 ana ekranda grup menu yapma varmı ,, bulamadım
birde s5 hızlı indirme varmı onu göremedim ya yok ya bulamadım.

sordugum bu idi "
Galaxy S5 Download Booster "

Son düzenleme:
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
su an yukleniyor ,bakalım memnun kalacakmıyım

kurulum bitti hoşuma gitti , yapanın ellerine sağlık

sadece s5 ana ekranda grup menu yapma varmı ,, bulamadım
birde s5 hızlı indirme varmı onu göremedim ya yok ya bulamadım.

sordugum bu idi "
Galaxy S5 Download Booster "
eski surumlerde vardida kaldırmislar galiba v3.2den sonra

geliştiriciye soyleyeyim bir sonraki sürümde onuda eklesin

• Beğen
Tepkiler: metnes71

metnes71

Üye
bunda pil ömrünü ölçmedim.eğer gerçekten kötü ise bu yazılımı developer turkiye room a aktarsın.Gerçekten ellerine sağlık güzel yapmış.Arkadaşın bahsettiği telefon ekran kilitleme pini çalışmasını denedinmi .ben koymaya çekiniyorum.
Grup menü yapmayı buldum , kurcalayınca oluyor. twrp yi kurmakta zorlandım.Sizin verdiğinizi değil google playden

bunu kurdum ve oldu.Telefonu dowland moda aldığınızda ekrana geliyor.Menulerde gözükmüyor , wipe yaptığımızdan silindi.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
bunda pil ömrünü ölçmedim.eğer gerçekten kötü ise bu yazılımı developer turkiye room a aktarsın.Gerçekten ellerine sağlık güzel yapmış.Arkadaşın bahsettiği telefon ekran kilitleme pini çalışmasını denedinmi .ben koymaya çekiniyorum.
Grup menü yapmayı buldum , kurcalayınca oluyor. twrp yi kurmakta zorlandım.Sizin verdiğinizi değil google playden

bunu kurdum ve oldu.Telefonu dowland moda aldığınızda ekrana geliyor.Menulerde gözükmüyor , wipe yaptığımızdan silindi.
marketten kurma twrpyi. o program sorunlu, odin üzerinden flaşla 2.7.1.0 sürümünü

romun pil ömrü stockla pek farkli olmamakla birlikte bazen ram şişiyor

klavyeci

klavyeci

Üye

Ben bu versiyonda Pin kilit olayını denedim.Sorun yok.Çalışıyor

metnes71

Üye
telefonumda s-view modlu kapak var.orjinal yazılımdagelen aramalarda kapak üzerinde yeşil butona basıp konuşuyorduk.
ama şimdi bunda gelen çağrıalrı kapak açmadan cevaplaya mıyorum.Buna çözüm bulan varmı.
S5 ekran buyuk oldugundan modlu kapak ekranı ondada buyuk.Cagrı cevap butonları benim kapağın 1 parmak altında kalıyor.
şimdilik gördüğüm aksaklık bu.
Mod kapak kapalı iken gelen çağrıda gelen kişi resmi iptal edilirse tuşlar yukarı gelir ve orjinal kullanılım yapıla bilinir.
yada işi bilen birisi tuşları fotorafın üzerine alsa işlem tamam olur.

klavyeci

klavyeci

Üye
telefonumda s-view modlu kapak var.orjinal yazılımdagelen aramalarda kapak üzerinde yeşil butona basıp konuşuyorduk.
ama şimdi bunda gelen çağrıalrı kapak açmadan cevaplaya mıyorum.Buna çözüm bulan varmı.
S5 ekran buyuk oldugundan modlu kapak ekranı ondada buyuk.Cagrı cevap butonları benim kapağın 1 parmak altında kalıyor.
Mod kapak kapalı iken gelen çağrıda gelen kişi resmi iptal edilirse tuşlar yukarı gelir ve orjinal kullanılım yapıla bilinir.
Tekrar yüklemeyi denedim mi ?

metnes71

Üye
Tekrar yüklemeyi denedim mi ?

Neden tekrar yuklemeyi deneyim , bu kısmı anlamadım.
Gelen cagrı özelliği s5 olmuş.Ondan sebep değilmi.?
Yada sende nasıl sendede bu room mu kurulu modlu kapak kullanıyormusun ? Biraz konuyu acarsan sevinirim.

Son düzenleme:
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tekrar soyluyorum. TWRP recovery de External sd card haric tum bolumleri formatlayin. Aksi halde sorun yasarsiniz

metnes71

Üye
s viev modlu kılıfımda gelen çağrılarda , önceki gibi pencereden görüşme tusuna basamıyorum.
tuşlar aşağıda.kapağı açıp ekrana basmam gerekiyor.

sen nasıl kılıf kullanıyorsun.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
s viev modlu kılıfımda gelen çağrılarda , önceki gibi pencereden görüşme tusuna basamıyorum.
tuşlar aşağıda.kapağı açıp ekrana basmam gerekiyor.

sen nasıl kılıf kullanıyorsun.

S-wiev de sorunlu galiba şuan rom

önemli şeyler yüklü değilse full format yapıp tekrar yüklemeyi dene

metnes71

Üye
Bunun haricinde çok beğendim romu.
romu kurarken ful formatlamıştım.Tum wipe işlemleride yaptım anlatıldığı gibi.
neyse tek kusur bu olsun.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Bunun haricinde çok beğendim romu.
romu kurarken ful formatlamıştım.Tum wipe işlemleride yaptım anlatıldığı gibi.
neyse tek kusur bu olsun.

evet o s cover sorunu maalsef en başından var :(

ben çok ram yiyo diye başka roma geçtim bende sorun var heralde :)

metnes71

Üye
Telefonu alalı 1 yıl oldu , ilk kez rom yukluyorum.Korkudan hiç ellemedim.Root lamadım.Su an root yaptım ama bu romdan önce hiç müdahale ettirmiyordu heralde knox koruma vardı.
Orjinale geri dönmekde kolay , tr güncel resmi romu tekrar odinle atınca duzeliyor.Resmi güncellemeleri tekrar alıyor.

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
klavyeci

klavyeci

Üye
Ben sorunun sebebini anladım.Ben telefoncuyum ve S4 kullanıyorum.Şu an bu yazılım yüklü.Az önce S View kılıf denedim.Dediğin gibi cevaplama veya reddetme butonları yok.Daha doğrusu varda aşağıda kalıyor.Büyük pencereli kılıf gerekiyor.Çünkü S5'in S View pencereli kılıfları S4'e göre aşağı doğru geniştir.Yani Note 3 gibi.Yani bu sorun değil gibi.S4 uyumlu Note 3 veya S5 görünümlü kılıf gerekir.Tabi denemek lazım.

istersen buna bi bak ama satıcıya sorman gerekir.Veya oralarda varsa takıp dene

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: metnes71

metnes71

Üye
Ben sorunun sebebini anladım.Ben telefoncuyum ve S4 kullanıyorum.Şu an bu yazılım yüklü.Az önce S View kılıf denedim.Dediğin gibi cevaplama veya reddetme butonları yok.Daha doğrusu varda aşağıda kalıyor.Büyük pencereli kılıf gerekiyor.Çünkü S5'in S View pencereli kılıfları S4'e göre aşağı doğru geniştir.Yani Note 3 gibi.Yani bu sorun değil gibi.S4 uyumlu Note 3 veya S5 görünümlü kılıf gerekir.Tabi denemek lazım.

istersen buna bi bak ama satıcıya sorman gerekir.Veya oralarda varsa takıp dene

Evet haklisiniz.S5 s view camida buyuk ...

• Beğen
Tepkiler: klavyeci

Üst Alt