Galaxy S4 i9500 OzcanRom v5.2 XXUGNH4 KitKat 4.4.2 [S5 FEATURES]

Sponsorlu Bağlantılar

klavyeci

klavyeci

Üye
Bende şu an orjinal ROM ve CWM yüklü.Ben direk TWRP Recovery yüklesem olur mu ?

The Shadow

The Shadow

Üye
Arkadaslar su recovery konusuna fazla takilmayin romu yapan kisi twrp onerilir demis sadece isteyen philz touch isteyen cwm ile flashlar farketmez yani.

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı ve klavyeci
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Phlizi bilmemde sonuçta phliz bazi romlarda status7 hatası veriyor.

Ama cwm ve twrpde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadir gönül rahatlığı ile flaslayabilirsjniz :)

• Beğen
Tepkiler: klavyeci
klavyeci

klavyeci

Üye
Phlizi bilmemde sonuçta phliz bazi romlarda status7 hatası veriyor.

Ama cwm ve twrpde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadir gönül rahatlığı ile flaslayabilirsjniz :)
Eyvallah Sağol

masacre4588

Üye
Arkadaslar benim sorun pcdemis herhalde windows 8 ile flashlamadi ama windows 7 ile flashladi.. bana cwmden kurulan beats audio onerebilecek link verebilecek biri varmi acaba..

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
V4 Komple fix eklendi arkadaşlar. Bunu flaşlayın mutlaka romdaki hataları giderir ve ciddi performans artışı sağlar :oke:

osicik

Üye
dostum stok menü tuşunu yüklediniz mi burdaki çalışıyomu acaba xda dakini 3-4 kere denedim her defasında açılış ekranında kaldı...
konu güzel olmuş eline sağlık ;)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
dostum stok menü tuşunu yüklediniz mi burdaki çalışıyomu acaba xda dakini 3-4 kere denedim her defasında açılış ekranında kaldı...
konu güzel olmuş eline sağlık ;)

teşekkürler

evet ekledim stok menü tuşunu iptal etme zipini. çalışıyor. ayrıca v4 komple fix var onuda flaşlamayı unutma performans artışı ve bugları temizliyor :oke:

• Beğen
Tepkiler: osicik

osicik

Üye
teşekkürler

evet ekledim stok menü tuşunu iptal etme zipini. çalışıyor. ayrıca v4 komple fix var onuda flaşlamayı unutma performans artışı ve bugları temizliyor :oke:
eyv dostum deniyorum ;)

klavyeci

klavyeci

Üye
Yazılım herşeyiyle çok güzel.Fakat önemli bir sorun farkettim.Ekran kilidi olarak PIN kilidi yaparsanız yandınız.Çünkü ekranı açmak istediğinizde, şifreyi doğru girseniz bile kabul etmiyor.Ben bu yüzden şu an format atıyorum.O kadar ayar gayar falan boşa gitti yani

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Romun şarj değerleri çok kötü stockta bile daha uzun süre gidiyor.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada v4.1 cikmis. PC'ye gecince eklerim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
MaxiDeal sait sen msn? Mari_bjk değil nickin?

cardanadam

cardanadam

Üye
V4.1 inmiyor

cardanadam

cardanadam

Üye
Link sorunlu

Üst Alt