Oyunlar Dokular Bulanık Çamurumsu

Sponsorlu Bağlantılar

Semih Opalay

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlar Dokular Bulanık Çamurumsu
Başlıkta Belirttiğim Gibi İndirdiğim Çoğu Oyunda Doklular Modeller Etraf Hep Bulanık Örneğin;Nfs Most Wanted,Bully,CS:GO,CS:S Gibi Oyunlarda Etraf Bulanık Hiçbirşey Net Bir Şekilde Görünmüyor.Bully'de Daha Fena Yazılar Bile Gözükmüyor.Lütfen yardım edin!Oyunları Böyle Görünce Oynayasım Gelmiyor. :(

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Peki bu durum nasıl oluştu?

z.turk30

z.turk30

Üye
Cihaz ile ilgili olmazsa mağaza içerisinde oyunlar için grafik düzenleyici programlar var bir deneyin isterseniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Pixsele Filan Baktınmı Kaça Kaç

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyordur. Güncel sürüculer kurulu mu sisteminde? Bi de ekran kartının oyunlarla uyumsuzluk sorunu olabilir. Ekran kartının ayarlarını bir kurcala bakalım.

Semih Opalay

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartım güncel ztn yeni oyunlarda sorun yok
çözünürlük ayarlarınıda değiştirdim oyunlarda 16:10 benim pc 1440'a 900
Sorun Driverımı Güncellemem ile ortaya çıktı eskileri intte yok

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dediğim gibi ekran kartının surucusu oyunlarla uyumlu değil demek. Hangi kartı kullaniyorsan web sitesine girip en güncel sürücüyü indirip kuracaksın. Ama kurmadan once tabii ki sürücüyü silmen gerekiyor. Nvidia ise Nvidia nin ekran kartı sürücülerini silme programı vardı netten aradığında bulursun. Yine aynı sorunlar çıkarsa ekran kartın o oyunlarla uyumsuz demektir. Çünkü benim de bazı oyunlarda bozuk oluyor goruntu. Bunun sebebi ekran kartının oyunla uyumsuz olması.

• Beğen
Tepkiler: Semih Opalay

Semih Opalay

Üye
    Konu Sahibi
çok ama çok teşekkür ederim aslında her yerde driverımı güncellemem gerektiği yazıyodu ama kimse önce driverımı silip sonra yenisini kurucağımı söylememişti tekrardan çok teşekkürler