Oyun Ve Uygulamaları Sd Karta Taşıma (çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hocam daha önce framarootla yaptım bi arkadaşım z4 root programıyla yap dedi olmadip
Dostum bildiğim kadarıyla Htc'ler de bootloader kilidini kaldırman ve öyle rootlaman gerekiyor.Bunu o programla yapamazsın diye biliyorum.En sağlıklısı pc'de olacaktır.

oka1515

oka1515

Üye
kardes ben bunu kullanamadim bunu yerine daha kolay bi program var ama gene paylasim icin tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Joker
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:

• Beğen
berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Paylaşım için teşekkürler. Fakat Play e bastığımda tepki vermiyor. Haliyle bir sonraki aşamaya geçemiyorum. Telefonum HTC 816 4.4.2
Rica ederim.Kusura bakmayın biraz gecikti ama yeni gördüm.Nedenini ben de bilmiyorum malesef ama 4.4.2 romlarda çalıştıramadım.Ama stock romlarda sorunsuz kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: berkkaralar1
berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
Rica ederim.Kusura bakmayın biraz gecikti ama yeni gördüm.Nedenini ben de bilmiyorum malesef ama 4.4.2 romlarda çalıştıramadım.Ama stock romlarda sorunsuz kullanıyorum.
Sağlık olsun problem değil. Tekrar teşekkürler paylaşım için :)

• Beğen
omer durus

omer durus

Üye
tesekkurler

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

kdrklc54

kdrklc54

Üye
Selam arkadaşlar.

Biliyorsunuz S3 gibi telefonların en büyük sıkıntılarından birisi oyun ve uygulamaların datalarını sd karta taşıyamamaktı.Ama bu uygulama ile bu dertten kurtulacaksınız.
Uygulamanın adı ''GL to SD'' marketten indirebilirsiniz.
Şimdi uygulamanın kullanımına geçelim.
1)Telefonunuzun rootlu olması gerek değilse buradaki konuya bakarak rootlayın.
2)Uygulamayı açın.

3)Seçeneklerden ''move data'' yı seçin.

4)Listemiz açıldı buradan taşınmasını istediğiniz oyun ve uygulamaların yanına tik koyun.

5)Seçtikten sonra ''move'' deyin.Taşıma bittikten sonra taşınan uygulamalar orada gözükecektir,sağ tarafta play yazısı olacaktır.

6)Taşınan bütün uygulamaları o listeden tek tek play'e basarak açın.
7)Mount yazısını gördükten sonra kapatabilirsiniz.Artık oyunları ve uygulamaları zahmetsizce sd karta taşıyabilirsiniz.Bir sorun olursa konu altından yada pm'den bana sorabilirsiniz.Keyifli forumlar..

Link:

''ÖNEMLİ''
Bir ekleme yapayım.Arkadaşlar taşımadan sonra oyununuz açılmıyorsa programı tekrar açarak ayarlara girin,oradan ''unmount when exit''in tikini kaldırın.Tekrar anasayfaya dönerek zincire benzer şekle tıklayın,mavi olunca uygulamadan çıkın ve oyuna girin.

Bağlama zaman aşımına uğradı hatası için çözüm;

Uygulamayı silin ve tekrar yükleyin.Supersu izinlerini kontrol edin.Telefonu yeniden başlatın.

Videolu Anlatım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kardes bende n 7000 note 1 var fakat ne yaptiysam tasiyamadim simdi sd programini indirdim cihazim rootlu izin verdim Us dn fakat sd kartta raslanmadi diyor telefnm dada cok bos yer var telefnm avrupadan geldi ?

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kardes bende n 7000 note 1 var fakat ne yaptiysam tasiyamadim simdi sd programini indirdim cihazim rootlu izin verdim Us dn fakat sd kartta raslanmadi diyor telefnm dada cok bos yer var telefnm avrupadan geldi ?
Sorunu tam olarak anlayamadım.Ekran görüntüsü alıp paylaşırsanız yardımcı olabilirim.

Kontrol

Kontrol

Üye
Note 2 kitkat.
Veriyi taşı derken bu hatayı veriyor.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Note 2 kitkat.
Veriyi taşı derken bu hatayı veriyor.

Sağ üst köşede zincir benzeri bir yer var ya mavi renkli, ona tıklayıp ayırın ve taşıma işlemini yapın.Bitince tekrar bağlayın.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sen şuan telefondan memnunsan sıkıntı yok.T50 güzel cihaz .

kutay_24

Üye
dediklerini yaptım ama hala cihaz hafızasına baktığımda uygulama yöneticisinden 32 mb yervar ve play store dan indirmeye çalıştıgım her uygulama çin cihazda yeterlialan yok uyarısını alıyorum

• Beğen
Tepkiler: ceyhande

Üst Alt