[Oyun] e-Taboo Bitmek Üzere ve Fikirlerinizi Bekliyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Tahminen ne zaman biter oyun :islik

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Oyun bitti aslında, bir kaç sound effect ayarlıyoruz. Bir de dili Türkçeleştireceğiz. En son da bir gün boyunca deneyip hataları temizleyeceğiz ve tabi ki sizden fikir bekliyoruz.

Taşlar sizce konsepte uygun gözüküyor mu?

n000k

n000k

Üye
Oyun bitti aslında, bir kaç sound effect ayarlıyoruz. Bir de dili Türkçeleştireceğiz. En son da bir gün boyunca deneyip hataları temizleyeceğiz ve tabi ki sizden fikir bekliyoruz.

Taşlar sizce konsepte uygun gözüküyor mu?
bana göre o deniz kabuğu olmamış.. daha değişik bir ressim bulsanız taşlara uygun ayrıca şimdi farkettim beyaz ile morun açıklamasında aynı şeyi yazmışsınız.. < ... anlatacağınız kartta 3 adet anlatmanız gereken kelime yada kelime grubu bulunacaktır.. > diye yazmışsınızya beyaz taştada mor taştada aynısı yazıyor.. farklı olmaları gerekmiyormu??birinde 3 birinde 4 yazması gerekmiyor mu???

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
bana göre o deniz kabuğu olmamış.. daha değişik bir ressim bulsanız taşlara uygun ayrıca şimdi farkettim beyaz ile morun açıklamasında aynı şeyi yazmışsınız.. < ... anlatacağınız kartta 3 adet anlatmanız gereken kelime yada kelime grubu bulunacaktır.. > diye yazmışsınızya beyaz taştada mor taştada aynısı yazıyor.. farklı olmaları gerekmiyormu??birinde 3 birinde 4 yazması gerekmiyor mu???

Hayır ikisinde de aynı :)

Deniz Kabuğu yerine ne yapabiliriz sizce, isterseniz bu da sizden olsun :)

- - - Eklendi - - -

n000k ve bulutsuzgece arkadaşlarımızın önerisi üzerine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt