Ovi'den indirilen/satın alınan programların setup dosyasını kurtarma ! (Resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

_ardaa

_ardaa

Üye
evet direk olarak E: kök klasöre iniyor, ben henüz dokunmatiğe alışamadığım için o kadar hızlı olamıyorum.

@Sensation ücretsiz oyunlar pc'den indirmeyi denedim ama olmadı, ovi mağazaya girdim ücretsiz olana geldim sadece cep telefonuna gönder var ve sağ tuş ile tıklanmıyor.

synergy11

synergy11

Üye
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
evet direk olarak E: kök klasöre iniyor, ben henüz dokunmatiğe alışamadığım için o kadar hızlı olamıyorum.

@Sensation ücretsiz oyunlar pc'den indirmeyi denedim ama olmadı, ovi mağazaya girdim ücretsiz olana geldim sadece cep telefonuna gönder var ve sağ tuş ile tıklanmıyor.

www.maxicep.com/symbian-3-destek/ov...-programlari-indirmek-439873.html#post3095187

----------Eklendi @ 22:05:23 ---------- Yazıldı @ 22:02:45 ----------

Tüm S^3 kullananlardan destek bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Tuba

Tuba

Üye

sensation arkadaşımıza yöneltmişsiniz soruyu ama izni ile bende farklı bir yöntem ile indiriyorum :)
arkadaşa gönder seçeneğine tıklayın ve adres çubuğundaki linkin send-to-friend kısmını silip downloand yazmanız yeterli :oke:

----------Eklendi @ 22:21:00 ---------- Yazıldı @ 22:18:12 ----------

dediğimi cep telefonuyla değil pcden yapacaksınız ... ceptelden bilmiyorum denemedim

• Beğen
Tepkiler: _ardaa
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

sensation arkadaşımıza yöneltmişsiniz soruyu ama izni ile bende farklı bir yöntem ile indiriyorum :)
arkadaşa gönder seçeneğine tıklayın ve adres çubuğundaki linkin send-to-friend kısmını silip downloand yazmanız yeterli :oke:

dediğimi cep telefonuyla değil pcden yapacaksınız ... ceptelden bilmiyorum denemedim

Bende sizin dediğiniz yöntemle indiriyorum. Ama telefondan girdiğim için uzunca yazamadım.

• Beğen
Tepkiler: Tuba
_ardaa

_ardaa

Üye

ilk başta anlamamıştım ama şuan çözdüm indiriyorum sade bir anlatım olmuş teşekkür ederim:oke:

uguro

uguro

Üye
Eyvallah kardeşgüzel paylaşım

:oke:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Başka deneyen yok galiba?

EngineerRVI

EngineerRVI

Üye
bu çok iyi oldu emegine sağlık

accman

accman

Üye
bir sorum olacakti
ovi'den bankomat kartiyla alisveris yapabilir miyiz? mesela kyk'nin verdigi ziraat kartiyla...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
evet cok iyi paylasim :oke: yurtdisindaki arkadslar GT racingi paylasmadi ki tadina bakalm :ah

metinakrep

Üye
paylaşım için tşk

amerty95

amerty95

Üye
daha önceden indirdiğim bi temayı yeniden indirip setup dosyasını da almak istiyorum ama indir seçeneği yerine indirildi yazıyor ve indiremiyorum. Yardım!!!

Hallettim teşekkürler

Cruxman

Üye
ellerine sağlık ama ben resimleri göremiyorum :/

Üst Alt